Aziz Yıldırım'ın başkanlığının düşmesi Fenerbahçe'ye yarar sağlar mı?

Evet arkadaşlar bildiğimiz üzere Aziz Yıldırım'ın şike yaptiği yargıtay tarafından onandiği için başkanliği düştü ve yerine yeni bir başkan gelecek. Sizce Aziz Yıldırım'ın başkanliğinin düşmesi Fenerbahçe'i olumlu mu yoksa olumsuz mu etkiler?

• Evet , olumlu etkiler
    62% (5)60% (9)61% (14)Oy Ver
  • Hayır, olumsuz etkiler
    38% (3)40% (6)39% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım'ı kötülemek ayrı, kulübe yarar sağlar demek ayrı önce bunu anlamak lazım. Ne olursa olsun, Fenerbahçe tarihinde önemli bir yer tutan bu adamın kulüpten yaka paça atılması (yasal yollarla) takımı kesinlikle olumsuz etkileyecek. Futbol şubesinin müthiş çizgisi %100 bozulacak. Bu şeyler kolay değildir. İster Ali Koç gelsin ister Ferit Şahenk isterse de Mehmet Ali Aydınlar. Çıkıp Atatürk bile gelse bu değişim Fenerbahçe'yi kökten sarsacak. Saygılarımla...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O bizim hayallerimizi elimizden alırsa gün gelir devran döner dedikleri bu olsa gerek :)) O zaman kanırta kanırta bağırıyoruz. 2010 2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

0|2
    1|0
  • Olumlu etkiler. Cehenneme kadar yolu var. Ali Koç gelsin.

1|1
    0|1
  • olumlu etkiler. Ali Koç'un gelmesi lazım. Millet hafife alıyor ama kadıköyde fenerbahçeliler adaletin olmadığı yönünde eylemler yapmaya başlayacaklar. bu da gezi parkını aratmayacak. sağcısıda solcusuda cimbomlusuda fenerbahcelilerle bir olup hareket edecekler. fenerbahcenin avukatı resmen haykırdı adam. sivil-halk hareketi başlatıyoruz dedi.

0|1
    0|2
    • taraftarı kışkırtıyolar başka bişey değil

• ben azizin yerinde olsam o kadadr param var evin ömnüne koyarım 1000 tane silahlı adam gelsin alsın sıkıyosa devlet beni adamı kevgire ceviririm :)

• vardır onun adamı

• Birsel Vardarlı daha geçenlerde başkanımız olmasa şöyle olurdu yok böyle olurdu iyi ki var diyordu kısacası takımlar başkanlarına çok düşkün gitmesini asla istemezler sonuç olarak onlar için olumsuz olur

0|0
    0|0
  • elbetteki olumlu

0|1
    0|1
  • evet olumlu olur

0|0
    0|0
  • Umrumda değil açıkcası pek.

0|0
    0|0
  • Olumlu etkiler

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Uzun bir süredir baskandi degisim sart :) ancak iyimi kötümü bunu zaman gösterir

0|0
    0|0
  • Şikeci gidecek başka şikeci gelecek.

0|3
    0|3
  • Fenerbahçe büyük bir camiadır. Am sonu kadarda başkanının arkasındadır. Fanerbahçenin tek bir başkanı vardır. Oda Aziz Yıldırımdır.

0|0
    0|0
  • yıldırım demirören başkan olur düzeltir herşeyi

0|1
    1|0
  • Yoo niye olsunki , Zaten aziz başkanın gosterıcegı kısı baskan olucak rahatız :)

0|1
    0|0
  • A: Evet , olumlu etkiler

,

0|0
    0|0
  • değişen bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Saglar .

.

0|0
    0|0
  • Galatasaray en parlak dönemini aziz yıldırım fenerin başındayken yaşamıştır. Bir cimbomlu olarak azizin gitmesine üzülüyorum...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kongre uyesiyim bunları tartsmak sizin isiniz dil kararı yonetim alıcak eger duserse adaylara oy vericek olan biziz.

0|0
    0|0
    • Biz 25 milyon taraftarı olan bir kulubuz siyasetle futbol yapılmaz eger haksızlık yapılmıssa herkes bedelini odicektir.

• aziz başkan parelel başkan olur

0|0
    0|0
  • cevabımı sandıkta vercem :)

0|0
    0|0
  • hiç heveslenmeyin 3 temmuz yıkamamış bu kararmı yıkacak.

Bağırın ulan şampiyon Fener diyeee

0|0
    1|1
  • kesin olumsuz etkiler yönetim karışacak bilmem ne camia falan ohoooooo

0|0
    0|0
  • Büyük kayıp olur bence.

0|0
    0|0
  • Keser döner sap döner

gün gelir hesap döner

o gün geldiğinde horoz domalır