Kas kütlesi olarak kilo almanın püf noktaları nelerdir?

kas kütlesi olarak kilo almanın püf noktaları nelerdir? neler yenmelidir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim işin doğalı varken millete uyupda proteine felan başlama.

kas kütlesi olarak kilo alman için yağı kesmen lazım karboyuda biraz düşürmen lazım ama senin profile fotograflarına bir göz attım. sen pek fazla takma yağı karboyu. sen önüne ne gelirse ye gitsin. 2, 3 ay böle devam et vücudun biraz hacimlendikten sonra yağı kesip protein + karbo ağırlıklı beslenirsin. daha sonralarda iyice hacimlenince yavaş yavaş karboyu azaltırsın.

0|1
    0|0
    • eyv bro en iyi cevap seçtim :)

• o elindeki ağırlık kaç kilo acaba?

• veysel spor bilgime güvenirim.

orda burada milleti yanlış bilgilendirdigime dair bir yorum gorursen altına yorum at konuyu tartışalım.

bu konuyada benim dediklerimi uygulama demişsin ?

sebebini öğrenebilirmiyim?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yağlanmadan alınsın da kilo gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • protein agırlıklı beslen

0|1
    0|0
    • hayır canım protein ağırlıklı değil yüksek protein ve yüksek karbonhidrat ağırlıklı ama proteinden çok yüksek karbonhidrat ağırlıklı

Erkekler Ne Diyor 2

• bol protein ve bol karbonhidrat düzenli beslenme ve dinlenme eğerki yeteri kadar protein alamıyorum diyorsan optimum whey 100 protein tozu öneririm ve amino asit yaş kaç boy kaç kolların kaç cm

0|1
    0|0
    • boy 183 kilo 71 yaş 20 kol 31 cm

• kilo kaç senin başladığında kaç kiloydun?

• 90 kiloydum ben 79 a kadar düştüm karın kası yapayım diye

sonra kas olarak aldım omuzlar şişti göğüs belirginleşti kilom 84 şuanda toz falan kullanmadım daha 2 3 hafta protein tozu aldım sadece oda düzensiz şimdi düzenli almaya başlıcam

• vücudun ne kadar biçimsiz bir şekil almış ne kadardır çalışıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...