En başından ne olacağını sezdiğiniz halde devam ettiğiniz oldu mu?

Herhangi bir konuda daha en başından bazen o olayla ilgili bir şey hissederiz olup olmayacağını biliriz sanki...Buna rağmen devam ettiğimiz de geri çekildiğimiz de olur.Siz en çok hangisini yapıyorsunuz?

Bu haftasonu buluşmaya karar verirken daha o an ekileceğinizi bilmek,gitmeyi çok istediğiniz bir seyahat için uçak bileti bulamayacağızı hissetmek ve daha o gün gelecek ayın oyun listesi açıklandığı gibi biteceğini içinizden bildiğiniz tiyatro oyunları veya gönül ilişkileri...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanız hata yapmaya mecburuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aynen devam..

0|0
    0|0
  • Aptal gibi devam ediyorum her sefer ne olcağını bildiğim halde. Çoğu zamanda bu konuda kendime kızıyorum ama hep aynı şeyi yapıp sonuna kadar gidiyorum olayların ve en sonunda en büyük hasarla ayrılıyorum olaylardan.

0|0
    0|0
  • Belki farklı bir şey olur diyerek, ufak ihtimallerin değiştirebileceğini düşünerek devam ettiğim oldu.

Çok azında, devam ettiğimin faydasını gördüm.

0|0
    0|0
  • Oldu. Oraya girmem için gerekli bağlantımın olmadığını bildiğim halde gittiğim oldu.

0|0
    0|0
  • İddaa'da kupon hazırlayıp oynamayınca tutuyor, oynayınca tek maçtan yatıyor.

0|0
    0|0
  • kokucağını bile bile osuruyorum lanet...

0|0
    0|0
  • Muhakkak ki olmuştur insanlık hali ama ben şahsen hep olumlu düşünmeye çalışırım yapım gereği...

0|0
    0|0
  • milli piyangonun çıkmayacağını bilmeme rağmen bütün yıl almak.

0|0
    0|0
  • Malesef oldu sonunu bildigim halde engel olamadım kendime..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eumut etmek,fazla güvenmek,hayal kurmak,hırs bazen evet yenik düşünüyorum güçlü hisler,duygular ...sonrasıda ağır olabiliyor bazen ama insanız işte..bizler çabuk unuturuz

0|0
    0|0
  • aynen devam sonumu biliyorum ve devam neyse.

0|0
    0|0
  • Hep öyle oldu.Ama artık olmayacak.

0|0
    0|0
  • evet oluyor ama ben yaşayıp görmekten yanayım.

0|0
    0|0
  • Evet en başta düşündüklerimi es geçiyorum ama bir işe yaramıyor tabi sonra anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu benim başıma çok geliyor ve ben her seferinde bile bile 'Lades!' der gibiyim. Özellikle insanlar hakkında. Seziyorum birçok şeyi, hatta emin oluyorum, o sezginin doğruluğunu bir şekilde kanıtlıyorum kendime. Ama nafile, burnumun dikine gidiyorum, inanmak istediğime inanıyorum.

Alacağım bir şey için de bu gibi durumlar çok oluyor. Bir kitabı almak istiyorum, o gün gidip almaya üşeniyorum. 'Yarın gidermişim kitabı bulamazmışım!' diyorum kendi kendime ve ertesi gün gittiğimde 'Elimizdeki son adet dün satılmış!' bilgisini aldığımda deli oluyorum.

0|0
    0|0
  • Hep devam ettim, ediyorum keske hislerimle hareket etsem cünkü beni yanıltmıyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...