Siz küçükken anne babanız kavga eder miydi?

ben de bu çocuklardan biriyim.her hafta kavga ederlerdi ve bu yüzden asla içimdeki kişiliği dışarı yansıtamam bu yüzden.içime kapalıyımdır.çekininim.atılgan değilim.güven eksikliklerim var.eğer siz de bu çocuklardan biriyseniz,nasıl etkilendiniz bu olaylardan?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• En son 2001 senesinde kis ayinda kavga etmislerdi ben daha 3 siniftaydim babam annemle beni sokaga atmisti o gece cok zor geceydi ama atlattik simdii annemle beraber yasiyoruz Gayette mutluyuz annemi cokk seviyorumm hemde cook :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç görmedim 20 senedir

1|0
    0|0
  • Çocuklugumu anlattın sanki.Hep çekingendim ailemi suçladım bu yüzden.Son 1-2 senedir aştım biraz bunu.

1|0
    0|0
  • ederdi ve ayrıldılar zaten..ve hala kavga ettikleri oluyor ufak ufak tartışma olarak..

1|0
    0|0
  • kavga da bişi mi bee benim valide babamın kafasında bira şişesi kırmıştı.. hey gidi hey ne günlerdi be :D

1|0
    0|0
  • içine kapanık olmak güzel çekingen olmak güzel bence.ne güzel yetişmişsin işte.daha ne istiyorsun.herkes senin gibi olsa keşke.hem sen kızsın bu saydığın özellikler kızlarda bulunması gereken bir özellik zaten

1|0
    0|0
    • açıkçası atılımcı,gerizekalı,yüzeysel,anı yaşayan kızlar dışardan çok daha mutlular...peki bu kızlar neden daha mutlu,ve ben bir kızın olması gerektiği gibiyim ve üzgünüm?

• Dünyayı değiştirmek istedim, ama sonunda fark ettim ki, değiştirmeye gücümün tek yettiği şey kendimdim.

• dünyaları değiştirmek istedim ama benim dünyama biri girdi benim bütün dünyam değişti

böylede bir söz var:)

• benim annem babam kavga etmedi ama babam hep beni dövdü o yüzden arsız oldum...

1|0
    0|0
  • arada kalıp dayak yediğim bile olmuştur :(

2|0
    0|0
  • Bicakli kavgalarini hatirliyorum.

1|0
    0|0
  • Cok sk kavga ederlerdi halada ederler ve ben asiri sosyal bir insanim agzim gayet iyi laf yapar olgunumdur ve ortam adamiyimdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anne baba kavga etmezdi ama babamdan sevgi görmedim bı kez sarılıp optgunu elımden tuttugunu gormedım, hep terslerdi.yaptıgın zaman ıyısın yapmadıgın basaramadıgın vakit aptal salak kaz kafa diye laflar söylerdi.bu yuzden babamı sevmiyorum.hep ortam ıcınde bozar kucumser gibi lafları vardır.ıletısımımız yoktur babamla :(mılletı gordukce hep ozenmıs ımrenmısımdır.bende ıcıme kapanıgım ıste bu yuzden sessiz sakinimdir:(

1|0
    0|0
    • canım benim yaa.çok üzüldüm.kız çocuğuna bu yapılırmı yaa.nekadar duygusal oluyorlar kız çocukları.sevgil ve kocan inş.seni çok sever

• sağol dolunay yazarken aglıyorum suan:(insallah istedigim tek bu zaten

• Çok oldu ,

1|0
    0|0
  • Benim ailemde öyle annem ve kavgam etmezdi ama senin gibiyim onun içinde hep gülerim ve dua ederim başka çaren yok. Ondan çok sinirli bir insanımdır, öyle yanii

1|0
    0|0
Yükleniyor...