Onu Nasıl Unutursunuz?

Birine deli gibi.aşıksınız. Defalarca vazgeçmek istediniz ama daha çok bağlandınız ve artık size sadece acı veriyor. Onu nasıl unutmayı başarırsınız?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• sen bu cılgınlıkla herşeyi yaparsın tehlikeli bir durum istediğini alamamış yıpranmış olmalısın bu seni daha kötü yapar . gözünde cok buyutmuşsun erişilemez biri gibi görmeye başlamışsın kölesi olmuşsun bu ızdırabın, cözüm yok yani ne yaparsan yap unutamassın zaman gecmeli 2 ay 3ay 1 yıl gibi o zmaan yavaş yavaş sindireceksin bu olayları

0|0
    0|0
    • 1.5 yıl oldu :(

• hayat sadece o aklındaki kişiden ibaret değildir ,mutlu olmak aşık olmak sevmek sevilmek hayatın güzellliklerini yaşamak sadece bir kişiyle olacak bişeyde değildir, bak ailen arkadaşların dostların hocaların bunlar senin mutluluk kaynakların , sevdiğin şeylerden mutlu olabiliyosan yürüyebiliyosan görebiliyosan konuşabiliyosan duyabiliyosan bundan büyük mutluluk olamaz sağlığın yerinde olsun yeter ..

• Çok haklısın :(

Erkekler Ne Diyor 10

• Unutulmaz sadece alışılır...

0|0
    0|0
  • Aklima bu amca geldi istem dışı link

1|0
    0|0
  • Herşeyden önce aklına şunu koy bitti geri dönüşü yok diyip kendini başka yöne cevir mesela fotograf cek el sanatları ile ilgili bişey yap veya atkı bere gibi şeyler örüp internet üzerinden sat evine bir tane hayvan alabilirsin ilgini ona yönelmesi için asla şiir ve aşk şarkıları dinleme vaktin varsa el sanatlar kursuna yazıl

0|0
    0|0
  • ben sevdigimi unutacak olsaydım sevmezdim onu unutmak sevmek deyildir insan sevdigini ömrünün sonuna kadar unutmaz unutuysa sevmiyordur bu demektir

0|0
    0|0
  • ne kadar zengın

0|0
    0|0
  • Deli gibi aşık mı ? O nasıl bir duygu ki ? Neden vazgeçmek istedin ki ? ailen mi istemedi ? Yoksa erkek evli mi ya da sevdiği mi var ?

0|0
    0|0
  • Unutmak için mi sevdin ,

bence güzel bir anı olarak aklında tutmaya çalış .

0|0
    0|0
  • unutmazsın aama ona karşı duygularına hakım olabılırsın... her gun küfret ona D:

0|0
    0|0
  • Karşılaşmamaya çalışarak

0|0
    0|0
  • Daha tatlı birini bulurum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Film izlerim aglarım film izlerim aglarım film izlerim aglarım... daha sonra tabi bazı şeylerin degişmesi gerektiğini farkederim... takıp takıştırıp giyip yakıştırıp onu tanımayan arkadaşlarımın yanına giderim gayet de kafam dagılır ruhum açılır, sonra da beni yeni hayatıma geçircek elbet bişy olur...

hayat devam ediyo... kimseyi de beklemiyo...

0|0
    0|0
  • Kaçtım

0|0
    0|0
  • Mutlu Olduğum Şeyleri Yaparak. Mesela Onu Hatırlatmayacak Müzikler Dinlerim Onu Sevmiyormuş Gibi Gezip Eğlenirim. Aklıma Geldiği Her An Bir Şeylerle Uğraşıp Onu Kafamdan Atarım. Onu Tam Olarak Unutamam Ama O Sadece Kafamda Eski Bir Anı Olarak Kalır Ve Böylelikle Bana Acı Vermez.

0|0
    0|0
  • Onu düsünmeyerek

0|0
    0|0
  • onu unutamazsın sadece aşkınla yaşamayı öğrenirsin

0|0
    0|0
  • unutamazsınn zamanla ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...