Kızlar sevgiliniz size eskiden şişmandın dese naparsınız?

Ya şort giydim çok güzel oldu zayıfladın harika görünüyosn dedi sonra da eskiden şişmandın olmazdı zaten güzel durmazdı dedi.

üzüleyim mi kızayım mı sevineyim mi napim bilemedim =((( ama kırıldım içten. Demekki önceden beğenmiyodu beni falan diye :( 5senedir beraberiz.

(72 kilodan 59 a indim)

Öyle dedi diye kırıldığımı söylesem mi ona?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bi hikaye geldi aklıma :

kadın kocasına : canım kalçalarım sence nasıl diye sorar

adam : çamaşır makinası gibi der

akşam olur yatağa girerler adam kadını dürtmeye başlar hanii o işi ister kadın taşı gediğine koyar :

küçücük şey için koskoca makinayı çalıştıramam bir zahmet elinde çitile ! :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şişmansan şişmansındır. Doğruyu söylemişişte. Ayrıca şişman iken beğenmeye de bilir. Bu normal bir durum.

0|0
    0|0
  • ama en azından önceden yüzüne vurmamış ya da zayıfla falan filan baskı yapmamıs bence sevinmelisin

0|0
    0|0
    • Zayıfla diyodu ama kırmadan söylüyordu, demekki şişman olduğumu düşünmüş beğenmemiş beni ama :(

• beğenmese bırakırdı ya da sogurdu herhalde begenmemiş olsa senle olmazdı yanise ni kilolu halinle sevmiş demekki ama zayıflasan daha güzel olacagını düşünmüş

• adam cesurmuş hakkatten

0|0
    0|0
  • sevgilin öküzmüş afedersin ama. bir bayan öyle denmez. ben olsam kilo verince daha bir güzelleşmişsin. güzelliğine güzellik katmışın derdim.

0|0
    0|0
  • yüzde 49 övmüş yüzde 51 gömmüş

0|0
    0|0
  • Ciddi manada ayıp etmiş yani kilo vermek yerine kilo alsaydın ne olacaktı ? Bence söyle çok kırıldım bu lafına de hem içinde kalmaz hem bilir ona da yazık sana da :))

0|0
    0|0
  • özetle dişi psikolojisi..

0|0
    0|0
  • Gecmisi at cöpe adam simdi begeniyormu evet..

0|0
    0|0
  • :D of :D bizde nedesek alınıyosunuz :D BFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF :D:D

0|0
    0|0
  • uyurken dilini keser timsahlara yem yapardım. nasıl der böyle birşey?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam tersini dediklerini düşünsene.

"Sen sıfır bedendin, şimdi 38'e doğru yol alıyorsun, az ye" diyen bir erkek arkadaşa sahiptim.

0|0
    0|0
  • Kırılıp alınacak yer arıyorsunuz ha..72 kilodayken şortun yakışmayacağını sende biliyorsun değil mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...