Sorum herkese lütfen bir bakın; bunu neden yapıyorsunuz?

su sıteye uye oldugumdan berı bisuru ınsanla tanıstım.ınsanlarla konusuyorum bır zman sonra soyle bı mesaj gelıyo sen erkek mısın? sen lezbıyen mısın? dıgılım arkadas dıgılım su an cok sınırlıyım burada guzel zman gecırıceme mıllete laf anlatmaya calısıyorum bunu neden yapıyosunuz?Yoksa sız mı fakesınızde herkesı fake sanıyosunuz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şu soruyu sorduğuna göre kız olma ihtimalin yüksek anlayın bunu artk arkadaşlar :) Bu arada 11 günlük üyesin vee insanlarr seni bu kadar çabuk nasıl tanıyabiliyolar hayret doğrusu.

0|0
    0|0
    • bi kız arkadasım daha vardı o da silmişti ne haddıne kızım görüyosan bana cevap ver bekliyorum!

• ya tamam pes ediyorum kımse kımseyı sevmek zorunda degıl arkadas olmak zorunda dgl oyle ıste.

• Arkadaşım orası zaten öyle kimseye birşeyler inandırmak zorunda değlsin. Bırak ne halleri varsa görsünler.

Erkekler Ne Diyor 9

• cevapları görelim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • haklılar bir kız olarak erkeklerle hemen yazışınca istekleri kabul edince şüphe duyar erkekler doğal olarak ..

0|0
    0|0
  • Neden laf anlatmaya çalışıyorsun ki konuşma gitsin :) seninle konuşup sonra bunu diyorsa söylenecek bir şey yoktur

0|0
    0|0
  • bak bu senin problemin kimseye bişey anlatma zorunlulugun yok bide fake olsan ne olur olmasan ne olur hersey sanal zaten

0|0
    0|0
  • :D ya anlamıyorum seni millete laf anlaymak zorundamısın :D evet de heehehehe de geç bırakya insanlarla uğraşırsan mala bağlarsın ;)

0|0
    0|0
    • su sıtede bı tanıdıkla karsılasma korkusuyla ınsanlarla tanısıyorum ya bırak senı tanıyım da oyle goruselım arkadas yok dırek sen erkeksın damgasını vuruyolar sınırlendıgımde su erkek degılım laf anlatmaya ugrasıyorum ya

• yok ya takmıyom artık

• :D benmi :D değiştirdim :D merak :D ettim sen erkek mi kızmsın :D (Son cümleleri :D görüldü) (çok kaşındı ) :D:D ASDFASDFAS alınma şakasına dedim

• Her yerde can sıkan insanlar olur katlanacaksın

0|0
    0|0
  • daha geleli kaç gün olduda siteden bir sürü adamla tanıştın =)

0|0
    0|0
  • hadi ergenler bunu da açıklayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...