Şike ve teşvik kararında inanılmaz tesadüf mü var?

Ilginç olan bu kararların fenerbahçenin şampiyonluk yolunda olduğu dönemlerde hortlaması tesadüf olmadığının en güzel kanıtı olarak görünüyor. Şu an fenerbahçe şampiyonluk yolunda geride olsaydı aynı kararlar verilirmiydi tartışılır, en güzel kanıtı geçen sezonlarda şikenin adı bile geçmezken tekrar gündeme gelmesi kişi veya kişiler tarafından masa başı oyunlarının en güzel örneği olarak görünüyor, yargısız infaz uygulanan bu süreçte adalete olan güven tamamen bitmiş olsada bu şike olayında ıslak imzası olan kişiler er ya da geç ortaya çıkacaktır bu yüzden büyük fenerbahçe taraftarlarımız hiç bir zaman ümidini yitirmesin.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• fenerbahçe Türkiye'nin yüz karası. Onlar şikecilikten dolayı Avrupa'da ülkemizi bile temsil edemiyorlarr.. Herkes hakkettiği cezayı alacak . Ayrıca fenern şimdiye kadar olan maçlarında çoğu galibiyet son dakikada atılan penaltılarda geldi. ya da maç süresi uzatıldı fener atana kadarrrr! fener galibiyeti aldıgında maç bitiyordu. şu an fenern sahip oldugu puan bile haksızcaa.. olması gereken oldu hiçbir suç cezasız kalmazzz...

0|0
    0|2
  • Ya siz hala neyin laga lugasını yapıyosunuz. He he bekleyin bekleyin umut etmek tabi güzel bişey. Siz hiçbir şey yapmadınız zaten Yargıtay'dan bile onay geldi hala bunlar siyasetin işi kumpas felan dimi ne güzel ya :DD

Sadri Şener: "Ben, Trabzonspor şampiyon demiyorum ki, bunu Yargıtay diyor. Buna da mı hayır diyecekler"

O zaman kanırta kanırta 2010 2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

Afkurmaya devam :))

0|0
    0|1
  • CAS onayladıktan sonra sesiniz çıkmamıştı,ondan sonraki süreçte sesinizi çıkartsanız ne yazar?

CAS'dan beklediğinizi alamayınca yeni adresleriniz sırasıyla Fas,Kars ve Mars'tı hatırlarsanız

0|0
    1|3
  • tesadüf olamaz

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Uefa onayladı Cas onayladı TC Mahkemeleri onayladı yargıtay onayladı dünya alem sizin tescilli şikeci olduğunuzu artık biliyor ayrıca yargıtay zaten kararını 2014 kış ayında açıklayacaktı yani bu önceden bilinen birşeydi sezon başında UEFA Feneri Men ederkende Fener lidermiydi?

3|3
    0|3
    • Gel buyur adam bir bir yazmış , daha doğrusu soruya yazcak cevap bırakmamış , ağzına sağlık senin birader..

• bırakın bu işleri 3 temmuzdan beri var şampiyonluğunuzu engellicekmişiz 10-11 yılında başkalarınınkini engellerken bişey yok sizinkimi engelleniyo zaten hep şaibeli gidiyonuz hala üste cıkma cabasındasınız şikecisiniz işte kabullenin artık

0|0
    0|1
  • *Tesadüfle alakası yok herkesin beklediği zamanda aralık ya da ocakta çıkıcaktı çıktı.

*Kendi takımınız diye böyle bakmak hatayı kabul etmemek doğru davranış değil

*Önemli olan arınmaktır,kabul etmiyorum dersen ne olur hiçbir şey usüller neyse uygulanır akan suyun önünde kimse duramaz

*Artık herkesin çeki düzen vermesi lazım futbol basit bir oyun atarsan kazanırsın iyi olan şampiyon olur ama bizde yönetice demeçleriyle lig geçiyor bunlardan vazgeçilmeli

*Saygı duyma rakibe mağlup olunca tebrik edip kabullenme kültürü inşa edilmeli hee inşa edilmezse ne olur birşey olmaz yanlış yapanda cezasını çeker yanına kar kalmaz..

0|0
    0|1
  • 3 temmuz şike olayı maddi ve sportif açıdan çökmüş 6alatasarayı yeniden diriltip fenerbahçe seviyesine çıkarma operasyonudur

0|1
    0|1
    • Ya kendin bu yazdığın komediye inanıyormusun gerçekten merak ediyorum tabi abi galatasaray hiçbir zaman kupa kazanmamıştır size göre çatlıkkapı spor gibidir tabi abi,önemli olan rakibe saygı görmek başarısız olunca kendi iç dinamiklerinde düşünmek neden başarısız oldum bu sene yanlış transfer mi diye sorgulayıp yeni sezonda aynı hataya düşmemektir zaten büyük külüpler şampiyon olur bu sene olmazsa seneye olursun yani.

• Olay tamamen siyasi.Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım ı da severim.Üzülüyorum böyle oyunlar oynanmasına.Kendilerini kurtarmak için milleti ortaya atıyorlar resmen

0|1
    0|2
  • Ben kongre uyesiyim gsliler e noluyor anlamiyorum gidip trabzon taraftarlariyla bizim otobusumuzu taslasin seviyesizler bide temizlermis.bizi cekemedinizi bu kadar belli etmeyin

0|1
    0|3
Yükleniyor...