Aynı ortamda iki yabancıyız

eski sevgilimle aynı sınıftayız sevgilisi yok ama nezaketen günaydın falan demez laf falan atmaz eğer mesela kapıda ben varken geçebilirmiyim bile demez bana bişey sormaz bişey istemez mesajla konuşur anca neden böyleyiz ve benim daha yakın olmam için ne yapmam gerekiyor arkadaş gibi olalım istiyorum tamam eski sevgiliden arkadaş olunmaz ama seviyorum en azından biraz yakın olalım istiyorum okulda bir anımız yaşansın istiyorum ilk dönem bitti daha bir kelime bile etmedi. Nasıl yakın olucam ben diğer dönemde böyle mal gibi bakmakla kalmak istemiyorum ne yapsam çokta utangac?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin gibi eski sevgiliden arkadaş olmaz ya yeniden güven tazeler sevgili olursunuz ya da ikinizde ayrı dünyaların insanı gibi takılırsınz, sadece arkadaş olmak istiyosn ama arkadaşlıkla sınırlandıramassın cünkü hala bişeyler hissediyrsun, bunun farkındaysa sana belkide tekrardan bulaşmak istemeyebilir.

0|0
    0|0
    • hemen hemen farkında o da seviyo ki zaten ama kendi ağzından duymadım yakın bir erkek arkadaşına demiş

• utangac demişsin git bişeyleri bahane et konuş acılsın braz gerisi glir

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazık ben de hiç sevmem bu halleri okurken bile ne kadar soğuk haller dedim.

0|0
    0|0
  • sen konus ozaaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...