Göz temasını kesmeyen insan karşısındakine ilgi duyuyor mu demektir?

Kendine özgüveni yüksek biri bu şekilde davranıyor nasılsın derken bile ciddiyetle konusuyorsa ne düşünürsünüz?

Hoşlanan insan bakışlarını kaçırır derler ya. Yok bence öyle bir şey cocuklukta ya diyelim 20 yaşına kadar belki haksız mıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu arkadaş erkek baktığıda kız ise 3 ihtimal var. 1. bu arkadaş aşık 2. bu arkadaş karşıdakine ilgi duyuyor fakat arkadaş olarak duyuyor onu dikkate değer buluyor. 3.hoşlanmadığı halde karşıdakini ondan hoşlandığına ikna etmek istiyor.

2|0
    0|0
    • Süper gözlem :)

• Amaçsız gelmişti 3. maddeniz aslında :D

• öyle deme eğer bir kıza çıkma teklfii etmek istiyosan ama reddedilme ihtimalini en aza indirmeni sağlıyor. hoşlanmamayı sadece sevememk gibi algılama nötr de olabilir . tabi denediktenten sonra kıza çıkma teklif etmediğimi de belirtmek isterim yani.:D

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır saldıracak uygun anı bekliyo demektir. Serengeti belgeselinden biliyorum

1|0
    0|0
  • Bakıştan bakışa fark var mesala ben turistlere hiç gözümü kırpmadan bakardım şey gibi maksadımada ulaşırdım ama bir kız vardı onada bakmaya kıyamaz bakanada kafa atardım

0|0
    0|0
  • Kızdan hoşlanıyorsan gözünü kaçırmazsın , aksine dik dik bakarsın ,

ama seviyorsan utanırsın , ezilir büzülürsün , konuşamazsın :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu mantıkla öküzle tren arasında bir aşk doğması gerekiyo

1|1
    0|0
    • aşk insanlara özgü bir kerem

• kim dedi ki, hayvan olmuş mu bunu söyleyen :) ben başka tavuğa yavşayan horozun,dişisi tarafından rencide edildiğine şahit olmuş biriyim. :D:D

• Hahah :D

Yükleniyor...