Zaman çok hızlı geçiyor

Peki değer biliyor musunuz anın tadını yaşıyor musunuz

Mesela camımdan insanları izlediğimde yaşlı amcalar teyzeler gençelere bakıp ah çekerler neydi gençlik derler hala dertleri tasaları bitmemiş gözlerinde hüzün var hep bazılarının ise ruhu genç :)

Siz zamanı nasıl değerlendiriyorsunuz hangisi olacaksınız :D

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• son gün geldiğinde ve kapıyı Azrail caldığında bazıları moraracak bazıları gururlanacak işde bende bunun derdindeyim morarmama derdinde (: zaman hızlı ve acımasız geri dönüşü yok

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• biran önce o yaşlı amca olmak istiyorum böle yerimde sayıyorum zamanın geçtiğini hissetmiyorum gibi geliyo bana

1|0
    0|0
  • kaybettiklerimizi görmeye başladığımız zaman daha da fazla değer vermeye başlayacağız, zamanı daha iyi değerlendireceğiz göz açıp kapayıncaya kadar geçecek zaman o zaman da iş işten geçecek

1|0
    0|0
  • anı yaşamak benim yaşam zidilim <3

1|0
    0|0
  • ben iyi ki yapmışım diyeceğim. hayatı dolu dolu yaşamak çok çok önemlidir. en önemlisi hayalini gerçekleştirebilmek en güzelidir.

1|0
    0|0
  • vallahi suanda pubdayım hayatın tadını yasıyorum anı yadıyorum kimse için canınızı sıkmaya degmez bunu anladım .. size tavsıyemde budur dunyaya 1 kere gelıyoruz bu arada bu kadehım tum KS sitesindeki herkese gelsin alayınızın serefıne :) :)

1|0
    0|1
  • yaşlancağımı sanmıyorum

1|0
    0|2
  • Zaman kesinlikle çok hızlı ..

Değerini bilmiyorum .

İnsan birşeyin kıymetini elinden alınınca biliyor malesef :))

1|0
    0|0
  • ben bilmiyorum bı becerebılsem daha mutlu olurum belkıde

1|0
    0|0
  • la mekan

la zaman

1|0
    0|0
  • Yarını düşünen bugünü yaşayamaz;akışına bırak ve kucağıma atla :D

1|0
    0|0
  • maalesef anı yaşayamıyoruz zaten bu aralar hiç bir şey yaşayasım yok

1|0
    0|0
  • namaz kılmayanın ömründe bereket olmaz zamanın nasıl geçtiğini anlamaz.

1|0
    0|1
  • "Zamanın olmadığından yakınanlar, zamanı en yanlış kullananlardır."

1|0
    0|0
  • Ya vaktim gitti niye uzattın bu kadar :'(

1|0
    0|0
  • onu zaman belirler kimin ne olacağının garantisini kimse veremez Allah`tan başka..

1|0
    0|0
  • yaşamak güzel. tam gaz devam. :))

1|0
    0|0
  • benim için çok kıymetli değil, eskiden de böyleydi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her şey zamanında güzel, çok yaşlanmayım ama ben ya :/

1|0
    0|0
  • Anı tadını çıkaramıyorum çalışmaktan ona zaman kalmıyor -.-

1|0
    0|0
  • geçen sene hayatımın en güzel senesiydi bir daha öyle bir sene geçiremiyeceğimi biliyorum bunuda beni üzüyor zaman diyince bile aklıma o günler geliyor liseden mezun oldum bu sene ve arkadaşlarımı öğretmenlerimi okul gezilerini okul aktivitelerini o kadar özlüyorum ki zamanım özlemekle geçiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...