Fenerbahçe-Galatasaray maçını kim alır?

Fenerbahçe-Galatasaray maçını kim alır? Ve skor tahmini alalım dersem sizce kaç kaç biter?

• Fenerbahçe
    50% (55)50% (61)50% (116)Oy Ver
  • Galatasaray
    50% (56)50% (60)50% (116)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fener golü attı.
2-0 beee helalll!
2-1 GALATASARAY FAZLA SEVİNMEYİN

0|0
69|82

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 68

Erkekler Ne Diyor 82

• Galatasaraylıyım, ama maç kadıköyde bu yüzden Türkiye'nin tartışmasız en antipatik takımı olan fenevbahçe yine kazanır malesef... peki galatasarayın kazanması için ne gerekir diye sorarsanız... misalen 1 maçlığına şu adama link gs formasını giydirebilirsek, işte o zaman fener babayı kazanır, darmadağın bile olurlar, bu adamın kim olduğunu söylememe gerek yok, dünyanın en iyi oyuncusu demek yeterli olacaktır. ama böyle bi şey sadece hayallerde mümkün olacağından, mevcut pozisyonda gine yeniliriz.

5|1
    1|2
  • demedi demeyin bu maçta da yine kan çıkacak :( yine masum insanlar yaralanacak :( futbolcular yine sahada birbirlerine girecek :( bizim ülke futbolumuz ne zaman düzelecek :((

6|3
    3|3
    • cok hakli bence eksileyen karaktersizler kim acaba?+1

• eksi veren beyinsiz arkadaşlar sizlere sesleniyorum..! sizde mi bi holganizm sistemi içerisindesiniz ? sizde mi futbol için masum insanların yaralanmasını isteyenlerdensiniz ? yine geçen seneki gibi henüz daha 14 yqaşında ki bir çocuğun kafasına yine rakı şişesi mi fırlatacaksınız stadda ? ayıp yaa ayıpp sanki kötü bişey demişim gibi - veriyorsunuz ! zorunuza giden ney ?

• 4 sene üst üste şampiyon olduk

avrupanın kralı olduk

gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray

nanın nana nanın nana hey heyo cimbombom

ne beşik taş ne fener nede trabzon

busene sensin şampiyon

haydi bastır haydi bastır

haydi bastır galatasaray

ölümüne ölümüne ölümüne galatasaray

╲╭━━━━╮╲╲╭━━━━━━━━━━━━━━━━╮

╲┃╭╮╭╮┃╲╲┃ Galatasaray

┗┫┏━━┓┣┛╲╰┳╮

╲┃╰━━╯┃━━━╯╰━━━━━━━━━━━━━━╯

╲╰┳━━┳╯╲╲

╲╲┛╲╲┗ ╲╲

link :)))

11|2
    10|12
  • fener 5-0 yenecek

la la la la laaa laa laaaaaaaaaaa feeenerbahçeeee

5|9
    6|2
  • tabi ki fenerbahçe.. :))

3|4
    7|1
  • fener alır hertürlü

4|7
    7|1
  • ıyı bır mac olması dılegıyle

tabıkı fenerbahçe alack

4|6
    8|2
  • 400 tl fenere oynadım ya yener ya yener

4|5
    7|1
  • Fenerbahçee .d

4|6
    8|2
  • Fenerbahçe rahat alır.. Alex Alex Alex 3-0

Sabri reiz oynarsa tarihi fark da gelebilir, 7-0'ı görebiliriz, 17 mart :P

2|2
    4|1
    • 60 dakika boyunca korkaklık şovu yaptınız harika bir maç oynadı fenerbahçe

• 13 senelik gelenek değişmez Fenerimiz yine alır bu maçı.Galatasaraylılar her derbiden önce kazanma hayalleri kuruyor ama hep hüsranlar sonuçlanıyor.Bu da onlardan biri :D link

3|2
    4|1
  • 0-3 Galatasaray alır bu macı görürürsünüz yıllardır hakemin bineliği yüzünden kaybedip durduk şimdi hakemler bizden yana

4|1
    3|3
  • Tribünlerde !

Hep dillerde !

Bu sevda bitmez gönüllerde !

Dar ağacındaaaaaaa

Olsak bileeeeee

Son sözümüüüüüz

FENERBAHÇEEEEEEEEEE=)

3|6
    9|3
  • 3 - 1 fenerbahçe alır maçı..

3|5
    8|2
  • fener alıcak bence ama bu maçta tarihe geçicek bir koku var sanki :) ama Bilmiyorum bana öyle geliyor

2|5
    7|4
  • cevaplıyorum : 6alata6aray Papayi alırrR :D

kimisi köpek taklidi yapar link

kimiside secdeye yatar link

2|3
    7|2
    • 90+4 de papa 1. janpolü alıyordunuz dua edin;)

• dikkat et :) bugünün yarını var . bulurum seni burada . unutma ki tarihinizin en güzel günlerinde bile en büyük acıları Biz yaşattık sizlere . ve şunuda unutma ; bu beraberlikten sonra her Fenerbahçelinin içi acıdı fakaaat , gsliler hiçte öyle görünmüyor :D fulyadaki kutlamaları izledinmi :) komik değil mi :D şampiyonmu oldunuz :D

• İyi olan kazansın.

3|3
    1|0
  • Biz alıcaz ulltAslan <3

6|2
    5|7
  • fener

2|1
    3|1
  • alayına istan ölümüne uA32 var mıı daha ötesiii mesaferler engel değil sevmemmizee

4|1
    2|3
  • Gs

7|4
    7|11
  • 1-0 olsun bizim olsun fenerbahçe

2|3
    7|1
    • Merak etme dostum günü kurtarma kuponunda o maçı oynamadıydım oda tuttu. Çok sevinme yani :)

• hepimizi kadıköydeyiz izdaham izdaham fenerbahce geliyor intikam intikammmm ...

2|3
    6|1
    • haha çok güldüm melo yine cinsel organıyla gol atacakmış volkana çok güzel bi söz vardır bilirmsn öyle göte böyle penis :)

• merak etme aksam hayatınızda hiç görmediginiz kadar penis görüceksiniz iyiki 40 yılda bi yendinizi gördügünüz göreceginiz o kalkan gleriii indirmede uzmanız aksam ne hünerli oldugumuzu görücenn

• fenerbahce ! :)

3|3
    6|1
  • 2-1 galatasaray

6|1
    3|5
  • Tabiki fenerbahçe :) iddiaya girilir :)

3|4
    8|1
  • bu sorunun sorulması bile hata :( tabiki fenerbahçem!.

3|4
    7|1
  • Tabiki fenerbahçe

0|2
    2|1
  • Bizimkiler cincon tesislerini basmış muhahahaah

3|4
    7|2
  • iyi mac olsun dögüs kavga cikmasin kadinlar cocuklar yaralanmasin kalpler kirilmasin kardeslik bozulmasinda kim alirsa alsin...

4|2
    1|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor...