Kaldığın Yerden Devam Edemiyorsan En Baştan Başlarsın... En Baştan Başlamak mı Vazgeçmek mi ?

Bu herşey olabilir iş, kariyer, aşk, para, mülk aklınıza gelen herşey.O kadar uğraştınız emek verdiniz ama sonuca ulaşamadınız. Peki bu zamanlarda vazgeçmeyi mi tercih edersiniz yoksa en baştan başlamayı mı ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• kolay vazgeçmem hiçbir şeyden ama beni çok üzüyorsa gidişat, o zaman baştan başlarım. garantici bir yapım vardır ve sonuçsuzluk bana göre değildir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Askta baskasıyla yenıden baslarım.belkı karıyerde de aynı sırkette bastan baslayamam..dıger her seyde de en bastan baslayabılırım.bır seylerden vazgececeksek hayatta olmamızın anlamı ne kı o zaman?

0|1
    0|0
  • Vazgeçerim. Hiçbirşeyin ortası yok benim için malesef. Çok ya hep ya hiççiyim. Huyumu sevmiyorum ama racon meselesi tabikii. Ki çok şeylerden vazgeçtiğimide bilirim yani. Hayatla mücadeleyi reddettiğimiz an intiharın eşiğindeyizdir. Diye dememişler boşuna.

0|1
    0|0
  • yaşam senin subjektif bakış açına göre şekillenmese de

doğa kanunları ekonominin temel yasaları belirleyici olsa da

sen de onu etkilersin hem de tahmin ettiğinden daha fazla sayın hardgenc

0|1
    0|0
  • Vazgeçmeyi sevmem, sil baştan yaparım.

0|1
    0|0
  • vazgeçmek yok! ya durumu iyileştiririm iyileştiremiyorsan sil baştan...

0|1
    0|0
  • Ortasını bulurdum heralde hep onu yaptım çünkü

0|1
    0|0
  • En baştan başlamak öyle kolay kolay pes yok derim ben ;-)

0|1
    0|0
    • evet pes etmemek gerek :)

• :-D

• en baştan başlamakta ne büyük yürek cesaret ister be

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• edindiğim tecrübelerle olmayan ne ise artık nasıl olmadığını iyi bir şekilde öğrendim demektir ve yeniden bir denklem kurarım eğer gücüm o an o denklemi karşılayacak güçte ise devam eder değil ise yapılabilirliğine bakılır eksikler tamamlanmaya çalışılır tabi bu arada problemlem alt problemleri doğrur ve süreç böyle bir döngü içinde gider :D

0|1
    0|0
  • Hayır kardeşim en baştan başlamak ayağa kalkmak demektir benim için yani hayat bu düşe kalka bir şeyler öğrenirsin yani en baştan başlamak iyidir ...

0|1
    0|0
  • Vazgeçersem yenilmiş olurum,kaybederim,herşeyi kaybederim.Kendime verdiğim yemine ihanet ederim,varoluşuma hakaret ederim.Bu yüzden en baştan başlar,devam ederim.

0|1
    0|0
  • en baştan...

0|1
    0|0
  • 37 yaşındayım.

Hayatın bana öğrettiği;

-"OLMUYORSA, HİÇ BİR İŞİ ZORLAMAYACAKSIN"

derim...

0|1
    0|0
  • Yeniden başladığın yer ilk başladığın yerden farklıdır... Aradaki fark giren kazıklardır :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...