Fenerbahçe şikesi ...

arkadaşlar yargıtay şike davasını onadı uefa onadı cas onadı ama ttf hala kupayı vermiyor ne düşünüyorsonuz bu konuda birde fener bahçe 3 temmuzda oldugu gibi takım kenetlenir mi yoksa gsnin işine mi gelir yine

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Tahkim kurulunun kararları anayasayla güvence altındadır ve yargıtay kararları ne olursa olsun değiştirilemez.

2- Uefa veya fifa ülke federasyonlarının vereceği küme düşürme, puan silme, vs cezalarına hiçbir şekilde karışmaz. Sadece kendi organizasyonları üzerinden ceza verebilir. Ne ülke federasyonunun ne de o ülkedeki bağımsız yargı kararlarıyla ilgilenmez.

3-Bugün federasyon değişse ve 2010-11 şampiyonluğunu fenerbahçe'nin elinden almaya kalksa bile kupayı trabzonspor'a vermez zira fenerbahçe'nin şike yaptığını gösteren belgeler aynı zamanda trabzonspor'un da teşvik primi verdiğini gösteriyor. En fazla 2010-11 sezonunun tescilli bir şampiyonu olmadığı kararı verebilir.

0|1
    0|1
    • federasyon uefaya baglıdır talimatı oku önce yaptırım uygulabilir hem federasyona hem fenerbahçeye

Kızlar Ne Diyor 1

• Adı üstünde Fenerasyon işleri güçleri Galatasaray'ı engelleyip Fenerbahçe'yi yüceltmek şaşırmadım açıkçası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• feNerasyon yine tarafını gösteriyor tüpçü yine tarafını gösteriyor ama Trabzon hakkı olan şampiyonluğuna tertemiz şampiyonluğuna kavuşmak istycektr bakalım görelim

0|0
    0|0
  • Kupa Trabzonspor'un Hakkıdır Ama Fedarasyonun ne niyetle geldiği ve Kime Hizmet ettiği AÇıktır.

0|0
    0|0
  • kupa zaten verilmicek neyin kafasını yaşıyorsun sen

0|0
    0|1
  • Biz buradayiz bizim gibi taraftar yok herzamabn kenetlendik biz.

0|0
    0|1
    • tabiki taraftarın suçu yok ben gsliyim fenerbahçe taraftarının bu zor günde ayakda durmasını takdir ediyorum ama aziz oldugu sürece başınıza bir iş gelcekti geldi malesef

• Malesef oyle.cevresi cok oldu icin gonderemedik

• 17 tane kupalari var birini bize çok goruyorlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...