Evde yaptığınız türlü türlü cambazlıklar var mı? :D

Bulaşık makinesinin kapağını ayağınla kapatmak, kahve pişerken suları koşarak doldurup tepsiye koymak, alışveriş poşetlerinin hepsini birden taşımaya çalışmak vs vs vs :D

bunlara benzer ya da bunların dışında yaptığınız aklınıza gelen cambazlıklar var mı evde? bir düşünün bakalım :))

Güncellemeler:
cevap verenlere teşekkürler herkese +1 verdim :) ilk defa bişey istiycem sizlerden, siz de soruma puan verebilir misiniz acaba? :)) herkese tekrardan teşekkürler :))

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

• ayağımla kapıları açıp kapatmak,dirsek çene burun allah ne verdiyse işte ışıkları açıp kapatmak,kirlilerle kirli sepeti arasında basket maçı yapmak,sayılırsa portakal elma gibi meyve kabuklarını tek parça halinde soymaya azmetmek,bide eskiden cafelerde peçeteden gül yapıp masaya bırakmak:D

2|0
    0|0
    • masaya neden bırakıyordun gül yapıp ya ahahah :D ne komik şeyler yapıyormuşsunuz :D

• çok teşekkürler efenim:)

• rica ederiz efenim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• evde değilde dışarda yaptıklarım oluyor <3 şöyle anlatim genelde dışarda zıçmak çok prensibim olmasada cırcır olup mecbur kaldığımda avm lerdeki alafranga wc lerin üzerine çıkıyorum içine çömelerek zıçıyorum bunu yapmadan önce klozete bol miktarda tuvalet kağıdı atıyorum baskıdan dolayı su sıçrayabiliyor <3 yanında ıslak mendille gezen nadir erkeklerden biriyim böyle bir durumla karşılaştığımda popomu ıslak mendille temizliyorum popom bebek poposu gibi kokar her zaman <3 bu benim zidilim narin popomu asla o pis klozetlere değdirmem :*

1|0
    0|0
    • şu an ne demem gerektiğini bilmiyorum..

• Genelde cay kasıgını basket atmaya calısırım .

portakalı basket topu gibi oynarım :d

dişlerimi fırcalarken bugs bunny gibi oluyorum sarkı soylemeye calısırom.

1|0
    0|0
    • portokalı nasl basket topu gibi oynuyorsun çözemedim :D

• ahahah :D

• dmits (ı.ı) dimtis

• bu artı birisi bana anlatsın gari, kaç puan oldum hala artı 1 in ne old bilmiyorum ya gıı.. :( valla bilmiyorum ne birisi anlatsın, tatlımı bile yiyemiyorum o kadar :( alışveriş poşetlerinin hepsini taşımak, çayları doldururken köpürtmek, zırt pırt zapping yapmak hahahaha kendimi seviyorum bana birşey olursa...

1|0
    0|0
    • ya bildiğim kadarıyla etkisi yok var mı emin değilim :D sadece motivasyon sağlıyor bence ya da öyle bişeyler cidden ben de bilmiyorum :D cahil cühelayız ah ah :D

• ks blogda yazabilir belki ama ben girip okumaya üşeniyorum sen gir oku istersen :D

• tamam okurum teşekkürler.

• eşyaları veya çöpü indirirken genelde tüm parmaklarımı kullanmak zorunda kalıyorum :D her parmağımda bir poşet oluyo eşya çok ise :D

2|0
    0|0
  • koltugun uzerine cikip Perde takma :D

1|0
    0|0
  • Herşeyi tek elle taşımak, elimde ki eşyalarla akrobasi hareketleri (becerebildiklerim) yapmak.

Ama en iyisi spider man, assassin, ronaldo karması bir adama dönüşüyorum evde :D

1|0
    0|0
    • allah annene sabır versin seni evde çekmek kolay değildir heraldeki :D

• Valla 20 yaşında adamım, hareketsiz kalmaktan nefret ediyorum :D En azından uçuyorsamda odamda uçuyorum ben :D

• Eskiden evde sigara içerken 2 sokak öyedeki her türlü canlının sesini duyabiliyordum düşünün nasıl bir komedi :D

1|0
    0|0
    • derken nasıl yani anlamadım :S

• Ya ailem sigara içtiğimi bilmeden önceki evde sigara içmek zorundasın. Odanın kapısını kapatırsın ve o kadar pür dikkat olursun ki 2 mahalle ötedeki sesi duyarsın. :)

• :DD sigara içmediğim için bu yönden düşünemedim :D

• Komşudayken 107 ekran televizyonu ( artık aklım nerdeyse) ayağımda tekmeleyerek açmaya çalışmıştım.Sanırım biraz fazla hızlı vurmuşum televizyon düşüyordu.Allah tan arkadaş yanımdaydı da televizyonu tutarken bana yardım etti.

1|0
    0|0
    • :D amaç neydi ya elinle açamıyo musun :D kırılsa ne olacaktı? :o

• Eğlenmek.Düşseydi çok daha fazla eğlenirdik(!) heralde.

• Alışveriş poşetlerinin hepsini birden taşımayı sen evde mi yapıyorsun :DD Benimki ışığı tekme atarak kapatmaya çalışırken geri düşüp boynu kırmak ama baya küçükken yani :d

1|0
    0|0
    • D: çok yazk ya :(

geçmiş olsun,

ben tembelliğimden bütün poşetleri taşımayı da denedim iki damacana birden kaldırmayı da :D tembellik başa bela cidden

• Tembellik güzeldir tembel yaşa tatile giderken bilgisayarı açık unutup 1 ay açık kalması :D

• :D

• sürahiyi sapından değil de her zaman üst kapak kısmından sıkıca kavrayıp kaldırmak ilginç bir strateji oluyor :D peçeteyi kullandıktan sonra buruşturup çöpe basket atmak :D şimdilik bu kadar sayın cizmelikedii hanfendi :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ben de bişey hatırladım kahvenin şekerin olduğu kavanozları hep kapağından tutarım annem de açılacak düşecek diye hep kızar bana :D

• bende yapıyordum o tırmanma olayını küçükken :D vay be ne günlerdi ne güzel tırmanırdık :P

• evet :) onu heralde yapmayan yoktur :D neyse size fazla meşguliyet vermeyeyim hanfendi şimdilik bu kadar :) iyi bir evsahipliği için teşekkürler :)

• çamaşır ipinin üstüne çıkarak balkondan aşağıya işemek..

1|0
    0|0
  • maşallah 3 çocuğa aynı anda bakabilecek kabiliyettesin :D

2|0
    0|0
  • olmazmı odadan odaya ip gerip üzerinde yürüyorum :D

1|0
    0|0
  • bende isterim:)))

1|0
    0|0
    • cevap da verseydin :D

• ben sakarım biraz o yüzden vermedim genelde bişeyleri kırarım :))

• çizmeli kediye çizme giydirmek:)

1|0
    0|0
  • Sanırım ''bilgisayarın kasasını ayak ile açma'' yazmayı unutmussunuz :D

1|0
    0|0
  • Anneme takılmak :p uyumak uzereyken uyandırmak :D :D

1|0
    0|0
    • yapma ya yazık kadıncağıza :))

• yaw oda bı kere dogru solesın anne uyudunmu dıyorum yok olum benm abdestım war dıyor hep yalan :D :D

• :D :D

• kaneoeden ziplay arak kalkmak tv kumandasi ya da yerde bir kirli tişört vs ayagmla akio krliye atmakis yernde kmse yoksa ayagmla elekrtk dugmesi acmak :D

1|0
    0|0
    • ayakların çok yetenekliymiş :D

• evet bir duvarda tirmanamiom :D

Kızlar Ne Diyor 16

• burunla elektrik düğmesini kapatmak,ocakta yanmış yemeğin kokusunu alıp koşarken kapı tarafından tutulmak,dirsekle kapıyı açmaya çalışmak,popoyla kapı kapatmaya çalışmak,küçükken annem elektrik süpürgesiyle evi süpürürken,elektrik süpürgesinin üstüne binmek,damacana suyu taşıyamayıp yuvarlaya yuvarlaya mutfağa götürme çabası

2|0
    0|0
    • :D bende de tembellikten olsa gerek tamtersi oluyor, iki tane damacanayı alıyorum da götüremiyorum onlarla birlikte yerlerde yuvarlanıyorum :D

• Banyo yaparken müzik dinlerim müzik biterse elimi duştan çıkarıp havruya kurulayıp müziği tekrar açıp banyoma devam ediyorum :)

2|0
    0|0
  • Arabam var kafam rahat.

İşaret parmağımla kalemi 360 derece döndürebiliyorum.

Basket topunu da..

1|0
    0|0
    • gerçekten mi?

• link en beğenilenlerde :)

Senin için öyledir belki :)

• aa evet ya bu benim sorum :D aa çok mutlu oldum gerçekten :D 5* veren herkese teşekkürler buradan birkez daha :))

• elim doluyken kapı kulbunu ninja gibi ayağımla açarım çorabım olur tabi :D lamba bozulmuştu takmak için kitapları dizip üstüne çıktım sandalye bulamamıştım galiba :D yatamın üstünde yediğim abur cubur çöplerini küllük olarak kullanmak D: duşta müzik dinlerken telefonun şarjı bitince sabunlu köpüklü çıkıp teli kapatmak :D teli şarjdan alırken kabloyla yukarı çekmek eğilmemek :D

1|0
    0|0
    • sonuncuyu bende yaparım ya yere uzanmamak için :D küllük fikrinde de dikkatli ol bari yanmasın sonra o yemişlerin çöpleri? :/

• yok uzman oldum :D:D

• dışar çıkacaz diyelim montumun fermuarını çekerken ağzıma perde kapatmışımdır. evden çkarken bişey unutmuşumdur tek ayak seke seke tüm evi aramış bulamamış 2. turu atmışımdır. buzdolabını ayağımla çok açıpkapatmış hatta elim doluyken oda kapılarını ayağımla açmışımdır :)

1|0
    1|0
    • ağza perde kapatmak ne ya anlamadım? :s

• işte bende klasik vücudun çeşitli kısımlarını kullanarak bişeyleri kapatıyorum kapı,ışık vs :D ondan sonra hm terlikten terliğe atlıyorum :D yere basmamak için yere basmayı hiç sevmem :D başka kapı çaldığında yemek yiyorsam ağzıma o son lokmayı atar kapıya gidene kadar yutmaya çalışırım :D kirli tabakları kaldırırken üçer beşer alırım hiç kırmadım daha bak benden iyi garson olabilir bu gidişle :D

• wayy çok benzer aslında. yere bn de basamam ayağmda bir tane alsın ya da toz olsun geçirene kadr raht edemem ve ya terlk ya çorap. o yemek yeme kısmına katılıyorum.:)

• elektirik süpürgesinin düğmesini ayağımla açıp kapatmak,yerleri silince ıslak yere basmamak için kuruyan yerlerden zıplaya zıplaya geçmek :D

2|0
    0|0
    • yerleri silince koltukların üzerinden atlayarak gidiyorum ben evde gideceğim yere :D

• evet değilsin kesinlikle :))

• yaşasın :)))

• Bulaşık makinesinin kapağını ayağıyla kaldıranlar kervanına hoş geldin:D

Acılmayan kavanozu yere vuruyorum döndürerek:D kaç kavanoz domates mahvoldu bu evde:D

2|0
    0|0
  • krem sürdükten sonra ışığı alnımla kapatmak:)kapıyı tam kilitledikten sonra emekleyerek unuttuğum şeyi almak gibi:)))))

1|0
    1|0
  • Ayakkabılarını giydikten sonra Tam evden çıkarken evde unuttuğun bir şey aklına geldiğinde ayakkablardan birini çıkarıp evde tek ayak üstünde hoplaya hopplaya o şeyi alıp geri dönmek..:P Şu sıralar en çok yaptığım bu...:)))

1|0
    0|0
  • TV yı ayagımla acarım dugmesınden ,esyaları degıstırırım ıkı gunde bır benım herıf hergun farklı bır gune uyanır ne guzel :D Ama sonuclarıda onlara gore oluyor :D

1|0
    0|0
    • aa ne güzelmiş :D hiç bıkmaz mısın hergün değiştirmekten eşyaların yerini :D

• degısıklıgı seven bırıyım ben gozume batıyor hergun aynı yerde , bu bunyeye gore kaldırdıklarım az buz seylerde degıl hanı koca koltugu kaldırabılıyorum mesela :D aksamda olmus esek gıbı upuzun uzanıyorum :D

• az biraz kocana yaptır :D sen geç uzan ona da şunu kaldır şunu şuraya götür falan de o yapsın çalışsın biraz :D

• Bir koltugun başından diğer koltuga atlamak :D

1|0
    0|0
  • Alışveriş ten ellerim torba dolusu kendimi kapı önünde bulursam, ayağım ile Zile basarım, tabi etrafta kimse olmaz ise :ppppp

1|0
    0|0
    • o nasıl oluyor ya :D bacak boyun uzun mu nasl yetişiyosun zile :D

• Göğüs hizasinda zil tepede değil bizim bildiklerimiz gibi :D

• ha şu meselee :D ben de bir an hayal edemedim yani nasıl olur dedim :D

• Buzdolabı kapağını ayağımla kapatırım -.-

1|0
    0|0
  • Çalışma masamın üzerine çıkıp az dans etmedim :/

1|0
    0|0
  • tv kumandasını almak için yerinden kalkmak yerine uzanarak almaya calısmak. çok çılgınım

1|0
    0|0
  • aynı anda oyun oynamak, wideo izlemek,araştırma yapmak,deftere not almak,bişeyler yemek,kitap okumak

Ayakkabılarla kaçamak eve girmek

ocakta bir şey pişirirken koşarak odama bilgisayara bakmak geri koşarak gitmek :DD

1|0
    0|0
    • evet birinci dediğini ben de yapıyorum ama o an yapılan araştırmadan hayır gelmez söyleyeyim :D

• sen ıyı deılsın bebeımm .d

Yükleniyor...