Siz hiç sizi sevsin diye birinin altına yattınız mı?

Herkese merhaba,

Geçenlerde bir kız arkadaşımla hayattan, aşklardan, ilişkilerden konuşurken, ben kendi yalnızlığım, kimsenin beni sevmediğinden sitem ettim arkadaşıma...

Arkadaşım, bir erkek ile bir kızın aşkta, ilişkilerde, ayrılıklarda yaşanan duyguların hiç de benzer olmadığını öyle bir cümleyle suratıma çarptı ki, hayatım boyunca bir daha asla bir kızın duygularıyla kıyaslama yapmam gerektiğini öğretti...

Birini sevmek, peşinden koşmak ve ona kavuşup onunla sevgili olmak, iki cins için de çok farklı fedakarlıklar gerektirir elbette, ama arkadaşımın sorduğu soru, hala kulaklarımda çınlıyor; "Sen hiç seni sevsin diye birinin altına yattın mı?"

Hem ölüm kadar gerçek, hem ayrılık kadar acı ama bir o kadar çaresizliğin ve umudun insana neler yaptırdığının kanıtı...

Siz hiç sizi sevsin diye birinin altına yattınız mı?

Moderatorlere not: Sorunun cinsellikle ilgisi yok, kategoriyi değiştirmeyin...

Güncellemeler:
Muhtemelen yeterince açıklayıcı bilgiler vermedim.

Düşünün, birine aşık oldunuz, o da size ilgili görünüyor ama sürekli sevginizi ispatlamaniz için size seks yapmanız için baskı yapıyor.

Sevginin gözle görülür elle tutulur bir ispatı olmayınca ve siz o çok sevdiğiniz kişiyi kaybetmek istemeyince çocuksu cahillikler yapmanız kaçınılmaz olmuyor mu? Siz sevgiliniz veya partnerinizle yattiginizda bu sizi kötü biri mi yapar?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• ılgınc bır soru aslında ;benı sevmeyen bır ınsan cınsel ılıskı sonrası bana deger verıp benı gercekten sevecekmı? soylede dusunmek lazım ;kızmı boyle dusunerekten boyle bır gırısıme basvurdu yoksa sevdıgı ınsanın kısılıgındemı bunu cıkardı ? cınsel ılıskı platonık bır ask ıcın ne kadar gereklı olabılır onuda dusundum acıkcası bır o kadarda uzuldum .Nedense kısılık yapım sevgıyı fızıksel boyuta tasımama ızın vermıyor ,ılıskı sonrası erkek yoluna bakar kızda kendı sectıgı yola bakar malesef , onunla yattım bana dokundu benı sevecek deger verecek dusuncesıne hazırlar kendını ama bu dusuncesı yaptıhı hataylagenelde ortusmez ; uzuldum

0|1
    0|0
    • En azından soruyu anlamaya çalışma nezaketi gösteren tek kişisin, bu anlamda teşekkür ederim.

Guncellemede sorduklarina yanıt vermeye çalıştım

• Bu tur seyler benı gercekten yaralıyor ama onemlı ya da onemsız her konuya cevrecı olarak degıl kendı sahsıyetım dogrultusunda cevap vermeye calısıyorum , rıca ederım ben tesekkur ederım

Kızlar Ne Diyor 11

• Beni sevsin diye kendimi küçültemem. Sevmesini bekleyip öyle bi' haltı yersem daha değersiz ucuz biri olurum gözünde. Bunu bilerek uzak durmak daha diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • saçmalk .

0|0
    0|0
  • eleştirmem, irdelemem kimseyi.. kendisine yazık, o pisliğin altına yattıktan sonra basta kendine olan saygısı kalmaz..

0|0
    0|0
  • hayır ama birinin altına yatmak çaresizlik mi bilemedim. bence başka bir şey o.

1|0
    0|0
  • Yapmadım, yapmayacağımda . Altına yattım diye beni sevecekse hiç sevmesin...

0|0
    0|0
  • Kimse altına yattı diye bir kızı sevmez ve mutlaka o ilişki biter ve bunu yaptıktan sonra hiç kapanmayacak yaralar açılır bu insanı küçük düşürür iğrenç bir şey bu ama o kızıda anlamak lazım

0|0
    0|0
  • ben biri beni sevsin diye neden uğraşayım ki? o uğraşmış mı ben onu seveyim diye, cinsellik cinsellik nereye kadar, sevmek akıl işi değil ya.

0|0
    0|0
  • Hayır. Aptallık

0|0
    0|0
  • yok nefes alamam sonra ölürüm mazallah

0|0
    0|0
  • altına alıyosa sevmiyodur zaten :) mantıkkk

0|0
    0|0
  • Kimsenin beni sevmesi icin ugrasmam ayrıca cinsellige bakıs açım '' birinin altına yatmak '' degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O bir fedakarlık değildir. Birinin altına tek amaç için yatılır. O da sevsin diye değil s... diye. Afedersin aptallığın daniskası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...