Beşiktaşın elinden alınan şampiyonlugu ?

link link Galatasaray'ın şaibeyle şikeyle Beşiktaşımızın elinden alınan şampiyonlugunun hesabı sorulmayacak mı? Formamız Temiz,Alnımız Hak,Geçmişimiz Temiz diyen Galatasaray'da hiç utanma yok mu?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar anca trabzonun taraftarlaryla fener otobusune saldrir :)

0|1
    0|3
    • Ne alakası var kardeşim?

• Yokta Hep Bizim Hakkımız Yenildi Bu Ülkede 1987'de Elimizden Alınan Şampiyonlugumuzun Hesabını Galatasaray Vermeyecek mi ?

• Vermeyecek tabi anca obur dunyada verir

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçenin şikeyle kazandığı şampiyonluğu tüm dünya duydu o kupayla mutlu olacaklar mı yoksa kendilerini kandırmaya devam mı edecekler

0|3
    1|6
    • Onlarda Şikeci Sizde Şikecisiniz,Sakın Temiziz Demeyin,Bu Ülkede Hep Beşiktaş'ın Hakkı Yenildi,1987'De Çaldıgınız Şampiyonlugumuzu Geri Alacagız.

• ispatlanana kadar herkes suçsuzdur ispatınız yok

• Videoları İzle YukarıdaKi.

• Ört pas etmek kolaydır ama gerçekler değişmez,şimdi alınları akmış acaba o zamanlardaki takım başka takımmıydı?

0|1
    0|0
  • Ankara mı Malatya mı,Malatya ise iyi araştırın o zamanlar teşvik primi serbestti Ankara ise o dönemde herkesten öyle yiyordu

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• şerefimizle oynadık hakkımız kazandık,onlarla aramızdaki fark bu.8-0 lık ankaragücü maçı unutulmaz

1|0
    0|0
  • Kardeşim size ne oldu ? yaralarınız bir anda neden depreşti ? sizde şike yaptığınız onaylı ne konusuyorsunuz ? Hee ankaragücü maçında şike var diyorsan bana o maçta şike yoktu bilader sergen yalçının açıklamasına bak o sezon Ankara herkesten öyle yiyordu ve siz 6 atmıştınız biz 8 atıncamı sorun oldu ? ağlamayı bırakında işinize bakın

0|0
    0|0
    • Yukarıdaki Videolara Bak Malatyaspor'un o Dönemki Başkanı Bile Şikeyi Kabul Ediyor,Hala Neyin Muhabbetini Yapıyosun?..

• Gene aynı yere geldik ben Beşiktaş tertemizdir demiyorum bunu demem aşırı derecede saçma olur. Sizde bunu yapmayın sağa sola şikeciler diye yazmayın diğer kulüpler hakkında çünkü sizde temiz değilseniz bunlar zamanında olmuştur. Saf taraftarların duygularıyla oynayan şerefsizler Allahından bulsun ne diyelim ben hep söylüyorum ben kupa maçında Kayseri'deydim g*tümüzü yırttık kaç kere öldük maç 2-0'dan 2-2'ye gelince ben şike olduğuna inanmıyorum o maçta gözümle gördüm çünkü.

• Fenerbahçe hakkında konuşulacak birşey yok zaten daha karar verildi bakalım Tff ne yapacak inşallah cezasız bırakmazlar yoksa Uefa tarafından tüm Türkiye çekecek bu cezayı.

• link ahahhahaha la ayakta ölen adam ağlama la tamam ağlama bir fenerli bir bjk li oluyon nasıl dönmeyse seninkiside ahahahah siz bence yağmur duasına çıkın küme düşmemek için belki o zaman tutar tertemiz takıların olduğu ligi kirlettiniz tertemiz şampiyonluğu olan Trabzonsporun hakkını yediniz Tertemiz olan Galatasarayla kendinizi aynı kefeye koyma cüretinde bulundunuz bunun içinde ayrı bir ceza almanız lazım ya ama neyse

0|0
    0|1
  • içimden baya hatim indirdim şerefsizlere

0|1
    0|0
    • Bide Temiz Formadan Bahsederler Bu Ülkede En Temiz Forma Siyah-Beyaz'dır...

• onlar şerefsizdir ya kardeş takımı derler BEŞİKTAŞ a kazık atmaya kalkarlar

• fenerbahceye şike cezaları verildikten sonramı gs ike yaptı oldu üstünümü örtmeye calısıyosunuz yaptığınız şikenin

0|0
    0|0
    • Beşiktaş'ımızın Nasıl Şampiyonlugunu Elinden Aldıgınızı İzleyin,Kulubunuzunde Nasıl Şikeci,Şaibeci Oldugunu Yukarıdaki Videolarda Net Bir Şekilde İzleyin.

• Sen kendini onlarla avut

• Şaibeciler Hesap Sorulacak Sizden

• Yüzsüz bunlar bu olanları bile bile bizim tarihimiz temiz diye dolaşırlar hala.

0|1
    1|0
    • Yukarıdaki Videoları İzlemişler Hala Ordan,Burdan Duydukların Diyorlar,Mal Bu Galatasaray'lılar.

• Usta sen beni anlamadın ben siz veya biz hani temiziz demek istememiştim demek istediğim şuyduki herkes şike yapıyor ama yasalar çıktıktan sonra yapan tek takımda fener işte ondan öncede yıllarca yapıyolardı bunu biliyoruz.

• İnşallah cezasız bırakmazlar yoksa Türkiye futbolu tamamen çöker

• azıcık ordan buradan duyduğunu söyliceğine kendi beynini çalıştır Malatyasporun iyi oynaması için Galatasaray para vermiş saçmalığa bak lan gerizekalı dopingmi veriyor sanki

0|0
    0|2
  • varsa belgen koy ortaya yoksa boşa yırtınma

0|0
    0|0
    • Yukarıdaki Videoları İzle Dönemin Malatyaspor Başkanı Ve Futbolcuları Nasıl Şike Yaptıgınız Anlatıyor.

• Ankaragucu kaleciside kesinlikle yapilmadigini anlatiyor nilacak simdi bende o videoyu koyayim mahkeme karari getir federasyonda kupami verir size baska biseymi bilmem

• gizliye ızın vermıyorsun barı gızlı olmasaydın :) sana katılıyorum yalnız haklısın dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...