Şike davası sonuçlandı desek?

Fenerbahce yönetimi düstü. Aziz Y. artik baskan degil. Sizce fenerbahce icin iyimi olur yoksa kotumu? Bence cok iyi olur :)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerli arkadaşları sorulara bekliyoruz ama hiçbiri yok dava açıklanmadan önce hepsi esip kükrüyordu şimdi hepsi gizlenmiş bir yere. Emek hırsızı diyolardı burak için adamlar daha büyük emek hırsızı çıktı hemde mahkeme onaylı :D

1|0
    0|0
    • bir sağdan bir soldan tokatlıyosun renktaş:D

• yok anlamazlar yinede evde var bitane:D 6 yıl aldı diyorum yok almaz diyo :D:D anlatamazsın ki:D

• Onlar böyleler kanka yanlış anonsu hatırlamıyormusun adamlar şampiyon olduğunu zannedip kaç dakika sevindiler onların kanlarında var inanmamak :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Fenerbahçe çöktü artık elindeki futbolcuları göndermeye baksınlar zannedersem ptt. 1 ligde 4 tane yabancı oynayabiliyor

1|1
    0|2
  • bir gsli olarak söylüyorum çok iyi olur yeni bir nefes şart fb ye ali koç bence iyi bir seçenek olur ama umarım murat ülker gelmez yoksa fb de cemaat ci olur çıkar

1|0
    0|0
    • azız başkan hapıste olsada fenerbahceyı o yonetır goruntu ıcın birinı sectırır o ne derse o okadar :D fenerbahcede bizim gıbı taraftar varken cemaatcı olamaz tum tv ler gordu :)

• inşallah haklı çıkarsın cemaat gs yi ele geçirdi fb ve bjk kaldı onlarıda ele geçirirse vay halimize

• Kötü olur.

0|0
    0|0
  • şike şike :)

1|0
    0|1
  • Türk futbolu için iyi oldu sadece fenerbahçe için değil

1|0
    0|1
  • harbi mi. senden öğrendim he :) geçmiş olsun aziz anahtarı kuyuya düşmüştür geçmişler olsun

1|0
    0|1
  • her gelen başkan fenere yarar sağlar

0|0
    0|0
  • hiç birşey olmaz :)) Darbe yaparız gene ... Azız başkan gider başka Aziz başkan gelir sıkıntı yok siz mılyon dolarlık borcları nasıl odıcez dıye dusununde bakalım bu seneyı nasıl atlatıcaksınız kapatmayın kepenklerıde aman aziz gider sadettıns aran gelır sıkıntı yok :D :D

0|1
    0|4
    • Hala konuşuyor bu yüzsüzler:))))))

• dayıma diyorum aziz 6 yıl almış yok almaz diyo. bunlar böyle hiç bişeyi kabullenmezler :D

ulan avrupadan bile men edildiniz siciliniz var artık bütün dünyaya hem rezil oldunuz hemde bizi rezil ettiniz hala konuşuyosunuz ya :D asıl komedi olan ne biliyomusun :D:D düşmüzsünüz bok çuruna ordan bize bok atmaya çalışıyosunuz :D:D:D çok istiyosan gir izle Aziz: ben kendim için değil fenerbahçe için şike yaptım :D size en çok gülen biziz bu ülkede..

• hahahaha koptummm :D tayyıpınız ele geciremedi ya bizi ona bak sen siz zaten kopegi yapmışlar neyse ... ozaman şoyle diyim para bizde herturlu sıkeyı yaparız var mısıkıntı paşalar :-):):) azız yıldırımın lafını evirip çevirip demışin .. kendi topcunuz ıtıraf ediyo adnan polat itiraf ediyo hala konusuyonuz :) hadi kumdan kale yapın siz :D fenerbahce batmaz sizin gıbı rahat olun gencler cemaatin veya baskalarının kulu olmayız kume dussekte destekleriz rahat olun fenerıumları doldururuz :D

• fenerliler ayaklanır şimdi şikeci başkanlarının peşinden neden olsa alayı öyle bunların

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırımın arkasındayım.

0|1
    1|2
  • Türk futboluna şikeyi getiren kirleten takımların en başıdır fenerbahçe en büyük cezayı almalı

0|0
    0|0
  • insan hakları mahkemesi var daha

0|0
    0|1
    • Ben Fenerasyonun o göreve Fenerbahçeyi aklamak için getirildiğini bilmiyormuyum?Zaten TFF birşey yapmaz ama Uefa yapacak

• azizemi tahtından indirdiler kurtulduk fenerbahçeyi aydınlık günler bekliyor azize şuting...

0|0
    0|0
  • Sizin taraftar dilmiydi trabzon taraftarlaryla kayseride fenerbahce otobusune tas atan nasl tertemiz oldunu soyluyorsunuz besiktasn sampiyonlunu verin 1987 yilindaki.siz zaten cok temizsuniz borclari nasl odicez diye dusunun biz fenetbahcenin sirti yere gelmez bir yoneticilerimizle sizin yoneticileri karsilastir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kahretsin şikesini de davasını da

bir kaç dk arayla aynı soru

baydı gerçekten

0|1
    0|0
  • 2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR...

1|0
    0|1
  • Bence kötü olur sonuçta Aziz'i yere göğe sığdıramıyordu futbol takımı ve basketbol takımı daha doğrusu tüm camia

0|0
    0|0
Yükleniyor...