Eski sevgilim beni çok rahatsız ediyor, nasıl vazgeçirebilirim ? :/

7 aydır ayrıyız arkasından gitmedim ilk kez kuduruyor resmen. katil etme beni başkasını sevme gibiisnden aramalar

numaraları engelliyorum başka numaralardan arıyor, kapıma dayanıyor, abime seni söylerim diyorum abini döverim diyor,

savcılığa veririm diyorum biliyorum yıldıramam tam serseri oldu çıktı nasıl vazgeçiricem :(

sevgilim var deyip biriyle mi konuştursam napsam

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dediğin bence ters'te tepebilir ama iyi bir köteği haketmiş. Öyle döverim demeklede adam dövülmez, seni aciz gördüğü için yükleniyo olabilir. Sende farketmeden tarzınla omuzlarını kabartıyo olabilirsin.. Sadece aşağıla böylesi konuşmalarda sen kimsin ki gibi cümleler kullan, serseri tiplere uyuzum..

1|0
    0|0
    • karşımda iki büklüm oluyor ama beni görmediğinde yok yar etmem, yok yaşatmam :/

• Sallıyo işte boşver o kadar takma derim..

Erkekler Ne Diyor 11

• konuş bir daha açıkca

0|0
    0|0
    • defalarca konuştum dedim sen zamanında neler yaptın ona soyy :( yook çok bencil

• Adliyeye git, şikayet dilekçesi ver. Polis amcaları onu bir güzel eller !

0|0
    0|0
    • ailem öğrenir illa öğrensinler istemiyorum

• Bırak öğrensinler , ne olur ne olmaz. Haberleri görmüyor musun kızım sen? Bir yığın beyinsiz aşk meşk bahane ederek karıyı kızı sokakta öldürüyor.

Saklamayın böyle şeyleri !

• şu abi dövenleri bir denk getiremedim kız kardeş söz konusu olduğunda bir abinin 30 kaplan gücüne eriştiğini bilmiyor bu lavuklar

0|0
    0|0
    • çok iri yarı bu insan değil

• SAKIN öyle bişey yapma daha fena olur nerden mi biliyorum bende o eski sevgilini yaptıklarını yaptım :)

0|0
    0|0
  • ben gurur yapmis en iyi bir hfta onunl cik dogru durust konusma mesaj cvb verme olmdik seyler iste bikar yol verir yol vermese bu devirde boyle seveni bulmak zor o zaman degerini bil

0|0
    0|0
    • o benim değerimi bilmedi ki yapmadğı kalmadı küfür mü etmedi aşağılamad ı mı herşeyi yaptı ben de ilk kez arkasından gtmedim yol verdim . böyle seveni bulamayacağnı biliyor

• aynen konuşmasını bilen biri arayıp uzak dur demeli konuşmasını bilmiyorsa hiç girme o işe bence işe yarar. ben mesala eğlencesine bir çok erkeği ağlatmışımdır telefonda

0|0
    0|0
  • Delilik herzaman kişiliğin çökmesi olarak anlaşılmak zorunda değil. Bir büyük atılım olarak da düşünülebilir. Tutsaklık ve varoluşçu ölüm olduğu kadar, özgürleşme ve yeniden doğuşun da tohumlarını taşıyor olabilir..

0|0
    0|0
  • bi sıkıntılı sevgilisi olan daha

0|0
    0|0
  • başkasıyla öpüşürken görsün sizi bırakır peşini

0|0
    0|0
  • çıkarılacak sonuç : herkesi sevmeyiniz

0|0
    0|0
  • yüzsüz adamdan korkulur :D