Çirkin bir insan gördüğünüzde içinizden neler geçer? Düşünceleriniz nelerdir?

bildiginiz gibi sokakta güzel bir insanı gördünüzde kadın/erkek içinizden geçen seyler aa bak bu güzel/yakısıklı ifadeleri içinizden geçer ve öyle bir bakarlar ki insanlar bu tiplere resmen erirler.

Ama gel gelelim cirkin bir insanı gördügünüzde içinizden neler geçer farkındamısnız hic , nasıl gözle bakarsınız acır gibi degilmi ?

not: bende cirkin bir insanım kıskanmak degil anlatmaya calıstıgım cunkü ben güzel insanlara hep özenerek bakmısımdır cünkü kendimde özencek bir sey bulamadım görüntüm sayesinde , şunuda söyliyim elin ayagın var diyenler olcaktır illaki onlar var ama insanın kafası biçimsiz yanı kısacası çirkin olunca 1 0 maglup baslıyorsunuz bu devirde saygılar :

günün sorusu olsa keşke diyip göndermemi yapitim :) saygılar

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• ölmeliyiz aga ciddne :/

not : bende cırkınım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır öyle değil. o güzelliği veren Allah onu almasını da bilir

0|0
    0|0
    • tam acıklayıcı olmadı sorumla yanlız :)

• hayır öyle değil işte. kimseye yorum yapmam ben. herkesi montajlı görüyorum desem inanmazsın. ama öyle yani. biraz farklı bir durum

• teşekkür ederim yorumların ıcın

• şöyleki evet güzel insanlar göz alıcıdır ama güzellik yasam için öncelik değil acıkcası ben güzel bir bayanım ama inan hiç sansım yok aslinda cırkin sayılcak birine gönül verdim sans işte olmuyunca olmuyo önemli olan kişinin kendisi sağlıklı akkıllı olup kendini bilmek diğer insanlar güz ününden gecip giden insan toplulugu hepsi bu

0|0
    0|0
    • cirkin birini gördügünde peki içinden neler geçiyor ?

• tesekkürler yorumların için

• rıca ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...