Şike resmiyet kazandı..

Arkadaşlar sizce trabzonsporun kupası verilecek mi nolucak bu işin sonu ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• A.Y'nin cezasının onanması, ''kimin adına suç işlediyse, onun da ceza almasını'' sağlar. Kişinin veya bir örgütün, etkileşimde bulunduğu her tüzel-özel kişiye yaptırım uygulanmak zorunda. Suçu onaylanan her kişinin, kurumlardaki sıfatı sona erer, ve o kurum ceza almak zorunda kalır.

bu saatten fenerbahçe'yi ne tüpçü federasyonu ne de başbakanları kurtarabilir.

0|2
    0|1
    • bence artık olması gereken olmalı ama öyle bir ülkedeyiz ki bu da ortadan silinir ama artık fenerbahçenin elinden alınması gerekiyo gerçek şampiyona verilmesi gerekiyo kupanın

Kızlar Ne Diyor 2

• Belli olmaz ama Fenerbahçe'ye bir ceza gelecek o kesin ya yeniden hapis ya da kupa kaybı

0|0
    0|0
    • ne olcaksa olsun da artık şu şikeciler cezasını alsın

• Juventus gibi sizde kumeye. Sampiyonluk kupasi trabzona verilmeli. uzatmanin yarari fenere zarar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zaten var olan bişeyin tekrar tekrar resmiyet kanazması nedir ya? fenerin çırpınışları boşa çıktı bütün bunları bukadar uzatmanın ne gereği vardı uefa zaten şikeyi onadı cezayı verdi işte orda vereceklerdi fenere cezayı vereceklerdi temiz Trabzonun şampiyonluğunu olup bitecekti hadi bakalım şimdi tüpçünün feNerasyonu ne yapacak

0|1
    0|1
    • yiyosa yapmasın tüpçü uefa milli takımı bile almıcak yoksa avrupaya

• ona kimse müsade etmez hadi kulüpler bazını geçtim milli takıma dayanırsa işin sonu fenerbahçe kulübü kapatılır gerekirse ama çözülür olay

• bilemem artık ama yapılması gereken yapılması lazım

• Uefa TFFnin Fener hakkında ne düşündüğünü takmıyor bile sen zamanında hakkı olanın hakkını çalarsan haksız yere alınan bir başarıya cezayı vermessen Uefada çalar kapını verir 2 yıl avrupada meni bu kadar basit Fenerbahçe kadar çirkef bir takım yok bu ülkede

0|1
    1|1
    • hiç bir takımda sevmiyo fenerbahçeyi ama işte fenerasyon napıcak şimdi o önemli

• Onlar geçiştiricek gene bişey yapıcağı yok verirse cezayı yargıtay verir

• yargıtay verdi zaten cezayı da kupaya karışamaz diye biliyorum yargıtay

• trabzonsporun şampıyonlugu verılmeyecek tescıl bozulmayacak yargının kararı tff yı baglamaz dedi tüpçü. o yuzden oyle bı durum bence söz konusu olmaz ama bellide olmaz. bu onama kararıda bir şekilde kaldırılır.

3 senedir bir halt olmadı bundan sonrada olmaz

0|0
    0|2
    • tüpçü onu derse desin bir kere şike ortaya çıktı onandı artık tüpçü bişeyler yapmasa da avrupa yani uefa falan gerekni yapar yaptırır tehditle mesela milli takımınız katılamaz gibi falan

• Hürriyetin haberine göre gerçekten ceza almışlar link

0|0
    0|1
    • evet kardeş açıklandı var şike ve artık yapılması gerkenler yapılcak mı sence bence yapılmaz yine de kurtarmaya çalışırlar kurtarırlar feneri

• Umurumda bile değil takım tutmam bir şey yapmam

• futbol zevkimiz kalmadı yabu yüzden nolcaksa olsun artık

• verilmecek aziz yıldırım verdirtirmi

0|1
    0|2
  • bırakın abicim bu işleri

1|1
    0|3
    • neyi bırakalım kardeş son dakika haberi var her yerde resmiyet kazandı şike de aziz yıldırımında cezası onandı 6.5 yıl içeri giricek remi olarak kesinleşti yani artık gereken yapılması gerekiyo

• ben o sezon bütün maçları izledim bilmiyorum kardeş fenerbahçe ligin en iyisiydi maçlarını kimi zaman zor da olsa çok iyi oynayarak aldı diye hatırlıyorum.Bu muhabbet de sıktı artık

• aynen bu muhabbet çok sıktı artık Galatasarayı tutuyorum ama inan artık şike de şike ligden zevk alamıyoruz artık ya nolcaksa olsn artık

Yükleniyor...