Banka hesabınıza yanlışlıkla para yatırılmış ne yaparsınız ?

Bir gün hesabınızı kontrol ettiğinizde banka hesabınızda işlem hatası sonucu size gönderilen 20 milyon tl var . Şaşkınlığı üzerinizden attıktan sonra ne yaparsınız?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• o anki psikolojime bağlı şimdi yani :DDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• parayı çeker terkederim orayı :D

1|0
    0|0
  • karşı taraf sebepsiz zenginleşme davası ile bunu benden alır.hatta ben kötüniyetle harcarsam ihmal ettiğim semereleri ile alacağı için..dokunmam bankaya bilgi veririm

0|0
    0|0
  • Anında gider bankaya bu durumu izah eder sonrasında polise gider durumu anlatırım...

0|0
    0|0
  • geri iade tabiki

0|0
    0|0
  • Bankaya haber veririm.

Ama önce bi' babamı ararım yahu, sagı solu belli olmaz adamin o.O

0|0
    0|0
  • aynı sorudan bugün iki oldu bu

napardım bişi yapmam sonuçta para benim değil haram para yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O parayı harcaman imkansız. Çünkü sebepsiz zenginleşme söz konusu. Yapılması gereken bankaya haber vermek.

0|0
    0|0
  • Banka hesabına yanlışlıkla 20 milyon yatar mı lan, şu şirinleri izlemeyi bırakın artık sfsfd

1|0
    0|1
    • link Bence sende haber oku

• he abim he sensin. tamam şimdi sağdan çıkışa bas git. onlarca haber söylerim sana bununla ilgili. Derdini ...

• Paraya elbette dokunmam çünkü bank çatır çatır geri alır parayı.

Hesap sözleşmesinde bu yazar. Haa bir de faiz ödersin sonunda.

0|0
    0|0
  • gelen hesap dökümde var zaten. masrafını düşerek aynen iade ederim.

önemli olan para değil haysiyet şeref ve onurdur.

1|0
    0|0
  • Bu Soruyu 2.kez gmrüyorum. Belliki ilkinide sen sordun. Ne kadar yatırmışlar?

0|0
    0|0
  • bişey yapmaya kalmaz hesabını dondururlar.

1|0
    0|0
  • bankaya haber vermek olurdu böyle bir olay yabancı bir ülkede yaşandı adam almak istedi ama banka izin vermedi son dakikada farkedildi

0|0
    0|0
  • banka bunu fark eder ve bloke koya yani çekemezsin tekrar parayı alır belli bir miktar üstü par hareketleri izleniyor

0|0
    0|0
  • "İnanamıyorum hayallerim gerçek oldu yıllar sonra bana emeklilik ikramiyesi çıktı." dedikten sonra ülke sınırları dışına kaçardım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...