Bu zamana kadar kac kısı ıle cıktınız kac kişiye teklıf edıp red cevabı aldınız?

ben bu zamana kadar kıme teklıf ettı ısem hep red cevabı aldım bunda etken genelde guzel cok guzellere teklıf etmemın yanında kendımın de guzel olmamıs etkendı. her red cevabından sonra bır dahakı teklıfte daha ıyı red cevabı almak ıcın daha guzel kıza teklıf edıyordum sız kac defa red cevabı ıle karsılastınız

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• 123456789 kişiyle çıktım

3216549787 red cevabı aldım

852963 hala düşünme aşamasında asdfgbhn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç kimseyle çıkmadım henüz ama çok reddettim :D

0|0
    0|0
  • 1:)

Onu da Ben teklif etmedim ztn :)

0|0
    0|0
  • hiç kimseye teklif etmedim hoşlansam bile kolay belli etmem ben

ama çok red ettiğim oldu

3 kişiyle çıktım hepsi de uzun ilişkiler di

0|0
    0|0
  • On yüz bin milyon...baloncuk:DD

0|0
    0|0
  • 1 kişiyle çıktım hala hayatımda.

0|0
    0|0
  • hayatıma kolay kolay biri giremez çok seçici bir insanım . sadece 2 kişi girdi ıkıncısıyle ınadına cıkmıstım ılk sevgılımle beraberzşu an:D

0|1
    0|2
  • güzellikte değil marifet gönlün güzel olsun yeter şahsen bir erkekte gönül güzelliğine bakarım genelde annemin değimiyle erkekler güzel değildir :)) tatlılık sempatiklik espritüel olması yeter benim için :D 4 teklif 2 çıkma çıktıklarımdan 1 i şüpheli(homoymuş çok şükür erken farkettim ) :/

0|1
    0|0
    • ben katılmıyorum gonul guzellıgı ısıne

• demedım desem yalan olur :) ama cok abes sekılde gormedım hıc.

• anlıyorum neyse herkesin kendi görüşü tartışmayalım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaç kişiyle çıktığımı saymadım. Kaç kişiye teklif ettiğimi düşünmedim. Kaç kişinin bana teklif ettiğiyle ilgilenmedim. Olumlu ve olumsuz yanıt sayılarını istatistiğe dökmedim. Bunların doğru ve geçerli olmadıklarını düşünüyorum. İnsan ilişkileri gibi sosyal meseleleri istatiksel rakamlarla açıklamak ne kadar verimli olur ki.

Bunları düşünmek yerine neden kabul edildiğimi, neden yürümediği analiz ederim. Yaptığım yanlışlar neydi, onun hatalarını görmeyi tercih ederim. Bunları tahlil ederim ki bir sonra ki ilişkimde aynı hatalarla yüzleşmemeyim.

Sorunuza karşılık yanıt olması açısından bir ara üst üste 4 teklifiminde kabul görmediği bir dönem geçirmiştim. İnsanı mutsuz eden ve moral bozan bir durum oldu. Fakat arkasından daha güzel gelişmeler de yaşadım.

0|0
    0|0
    • cok guzel bır ozet gectın kardesim

• tecrube koktugu bellı zaten yazının abı

• Ne abi ne kardeş. Sadece bir insan. Karşınızdaki kişiye ne kardeş diyerek baskı altına almaya ne de abi çekerek samimiyetsiz bir saygı ifadesi göstermelisiniz. İnanın ki bunlara ihtiyacınız yok. Sadece dinlemek ve makul yanıtlar vermeniz yeterli.

Tecrübelere sizde ulaşacaksınız ama bu yolda ilerlerken kıymetli zamanınızı en iyi şekilde kullanmanızı temenni ederim.

• Red olabilir ama herşey senin elinde sen eyer karşındakinin hayır diyeceğini bile bile edersen salaklık derim ben buna anlayacaksın seni sevip sevmediğini sonra acılacaksın ya da açılmayacaksın bazen ortası olabilir onada yapacak bişi yok sabırlı ol konuştuğunda anlarsın karşındakinin kabul edip etmeyeceğini bunun için 2 red aldım ama ortada olduğu için yoksa diğerleri kusursuz hepsi evet...

0|0
    0|0
  • Bir defa geri çevrildim oda geri çevrilme sayılmaz bildiğin trafik kontrolune denk gelmişiz 1 hafta sonra hoop evde

0|0
    0|0
  • 468 kişiden red cevabı aldım durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • 2 teklif 1 kişi

0|0
    0|0
  • az cıkdım öz çıkdım dere tepe düz çıkdım

0|0
    0|0
  • Henüz bunu betimleyebileceğim bir sayı yok literatürde O.o

0|0
    1|0
  • 28 kadınla ilişki yaşamışım saydım... Ama sadece 8 ilişkim oldu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...