Savaş fotoğrafçısı olmak ister misiniz?

Gizli Üye
Savaş fotoğrafçıları kendilerini çılgın, hatta deli olarak nitelendirirler. Mesleklerini, canlarından önemli sayıp savaşın içine girerler ve yıkımı sanatsal(!) yönden görürler.

Bir savaş fotoğrafçısının ödül aldığını konu edinen bir kısa film, link

Kendinizi o kişinin yerine koyabilir misiniz? O cesareti kendinizde bulabilir misiniz?

Varsayalım ki bir savaş fotoğrafçısısınız ve öyle bir fotoğraf ile ödül alacaksınız, kendinizi nasıl hissedersiniz?

Teşekkürler.
Savaş fotoğrafçısı olmak ister misiniz?