Kapat

Salih dursunun açıklaması galatasarayı temiz olduğu için seçtim derken ne demek istemiştir?

salih dursunun açıklması bana şikeyi çağrıştırdı gibime geldi size göre peki bu ima ne anlam taşıyor

• Çok zekisin ya bunu anlamak çok mu zor şikeden bahsetmiş
    A seç
  • Temiz derken senin anladığın gibi şike olayı değil şöyle ki .......
    B seç
  • Of bilmiyorum bilmek istemiyorum
    C seç
  • Salihin ne dediği belli mi allesen
    D seç
  • O taraftara yaranmak için böyle konuşmuş
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Salih'te en az bizim kadar temiz bir çocuğa benziyor Kayseri'den ayrılacağını söylerken gözleri dolmuştu iyi yürekli bir çocuk umarım yüreği kadar oyunu da iyi olur adımıza

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• yalaka style :DD

bunlar için rahmetli Kemal Sunalın bir filmi vardı kolumu kezseniz kanım şu renk akar diye aynı o tip işte :DD

1|0
    0|2
  • Saçma bir açıklama.

0|0
    0|0
  • Büyük takimlara transfer olan her futbolcu en büyük rakiplerine göndermede bulunur buda öyle bir durum.Üzerinde cok durmamak gerek

0|0
    0|0
  • yanlış anlamayın hemen gs tesisleri ve arena cok güzel temizleniyo hergün arap sabunuyla yıkanıyo demiş :D:D

0|0
    0|0
    • Hee Malatya'lı futbolculara verilenlerde hayal ürünü zaten.

• malatya ve ankaragücü başka yok sizin kac tane macınız şaibeli elle gol attığınız günleri unutmadık malatyayı yensek nolur biz şampiyonluga etkimi var

• Profsynel Futbolcunun böyle imalarda bulunuması çok yanlış yarın GS için sallamıyacağı ne malum herkez işini yapacak

0|1
    0|0
  • saçmalamış bence

0|0
    0|1
  • Salih fb ye laf sokmuş çünki geçmiş dönemlerde saha içinde fenerli oyuncu taraftarlarla tartışmaları olmuştu

0|0
    0|0
  • A şıkkı tabi ki hatta fenerli oyuncular salihi kendileri gibi sanıp zamanında iftira atmışlardı oda Türkiyenin en temiz takımına gelerek onlara iyi cevap verdi

0|0
    0|0
  • Bi'şeyler.. Bi'şeyler.

0|0
    0|0
  • Salih dursun Kayseri fener macından sonra Sow ve kuyt ın kendisine Galatasaray için oynuyorsunuz demesine Puan duruma baktın diye cevap veren adamdır adam :))

0|0
    0|0
  • adam haklı

0|0
    1|0
  • E: O taraftara yaranmak için böyle konuşmuş

0|0
    0|0
  • Haklı.

Türkiyedeki en temiz klübe geldi.

1|0
    0|2
    • ClupMix neden engelledin?

gerçeklerden mi korktun?

• Arkadaşım bana siz şunu yaptınız bunu yaptınız masalını okuma ben zaten tarihimiz temiz şike yapmamışızdır demiyorum ama nedense sen bir türlü kabullenemiyorsun Galatasaray'ın insanların gözünün içine soka soka şike yapmasını. Bütün Galatasaylılar biz temiziz şike yapmadık hiç diyerek boş boş konuşuyor sende onlardan birsin ve çok komik duruma düşüyorsunuz.

• Sanada iyi akşamlar kendini avutmaya devam :)

• tam olarak budur; link

0|0
    0|0
  • Şikeden bahsetmişte yanlış söylemiş Galatasaray şike konusunda temiz bir kulüp değil çünkü.

0|0
    0|2
    • ne yanlışımızı gördün?

• siz teşvik ile şikenin aynı şey olduğunu söylüyorsunuz.O dönem teşviğin bir suçu yoktu.Herkes yapıyordu.

Galatasaray ın şike yaptığına dair tek bir kanıt yoktur.Çünkü Galatasaray şike yapmamıştır.Ben halen bana söylediklerinizde tek bir şike dahi göremiyorum.Sizde göremiyorsunuz ama insanlar bu yalanı o kadar benimsemişki internette site dahi açmışlar.Şu an çoğu bjk li halen 8-0 yenmemiz gerektiği yalanına inanır olmuşlar.Daha geçen gün TV de duydum bu lafı.

Neyse iyi akşamlar.

• fb ve bjk bana şikeden bahsetmesin bir tane ankaragücü macını biliyonuz baska

• Tipik futbolcu psikolojisi taraftara yalakalık anlayacağın bugün fenerbahçeye gelseydi şampiyonluk yaşamaya geldim derdi dili iyi çalışan birinin futbolu dili kadar iyi olmuyor zamanla onuda göreceğiz :)

0|0
    0|1
  • salih bunu daha öncede yapmıştı şikeden bahsediyor :)

0|0
    0|2
  • Taraftara Sevimli Görünmek İçin Tribüne Oynuyor Yani. Neticeye Gelirsek Temiz Değildir Galatasaray Beşiktaşın Şampiyonluğunu Çalmıştır..

0|0
    0|3
    • elinde kanıtın varsa mahkemeye gitmeni öneririm.Burdan sallamakla herkesi suçlu yaparsınız siz.

• Adamlar Şike Yasptığınızı Haykırıyor Sen Hala Konuşuyosun O Dönemin Futbolcuları Anlatıyor. Ankaragücü Maçınıda İzle Bir 8-0 lık ;)

• tvde orda burada görüğüne inanıcağına azıcık kendi zekanı çalıştır o dönem Galatasaray Ankaragücünü zaten 1 0 yenseydide şampiyon oluyordu 2 0 yenseydide oluyordu 8 0 olması sadece bir tesadüd kaldıki aynı sezon beşiktaşta 6 0 yenmişti ankarayı Ankara zaten kötüydü o dönem neyin kafası bu

• e dıyorm...

1|0
    0|1
  • Eskiden de galatasaray icin oynuyodu

0|0
    0|0
  • Yeter ya sabah maç akşam maç bir kere de flört sorusu sor asdfgjk

0|0
    0|0
  • gerçekleri anlatsa 6s'ye gelirmiydi sence :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• kimse kusura bakmasın ama salih dursunun tipi bana çok itici geliyor yeni geldiği takımın taraftarına şirin gözükmeye çalışıyor işte ne yapsın daha bunu unutmadım ben link

0|0
    0|0
  • Salihte yaşından dolayı zaman aşımına uğramış belliki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...