GS Gerçekten Bruma'nın lisansını askıya mı alıcak?

Yabancı kontenjanının acilması icin Galatasaray sakatlıgı nedeniyle sezonu kapatan Bruma'nın sözlesmesini askıya alıcakmış.

O değide şunu çok merak ediyorum. iki gündür düşüne düşüne kendimi bittirdim. Şimdi bu sezon Galatasaray şampiyon olursa ki oldu diyelim resmi olarak Brumanın hiç payı olmiyacak mı? yani resmi olarak kariyerinde Galatasaray'da şamiyonluk olmiyacak mı?

Eğer böyle bişey olursa çok üzülürüm ya :(

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Donduruldu benim bildiğim sözleşmesi Alexe yabancı kontenjanı açabilmek için.Diğer yabancılar gitmedi çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bruma amca oğlun mu ?

0|0
    0|0
  • evet bence

0|0
    0|0
  • Seni üzmemek için bu sene biz şampiyon olacağız zaten

0|0
    0|0
  • Gs futbolcusu hala

0|0
    0|0
  • Olucak Tabi Ayrıca Yönetim Primleri Kesmicek sadece yabancı kontejanı sıkıntısından böyle bişey yapılıyor

0|0
    0|0
  • olmaz olurmu tabiki olacak askıay alması demek bonservisini verip göndermek değil

0|0
    0|0
  • askıya alacak altı üstü sadece resmi manada satmıyolar adamı :)

0|0
    0|0
  • Alındı Zaten Sezon Sonuna Kadar Oynamıyacak Sakatlığından Sezonu Kapadı. Yabancı Kontenjanını Doldurmasın Diye Askıya Alındı Sözleşmesi İyileşene Kadar..

0|0
    0|0
  • sezon sonu madalyasını alır.

0|0
    0|0
  • olamayacagı ıcın uzulmene gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalama bir şeyi doğru düzgün araştır da gel sıktınız artık Drogba gitti yönetimle konuştu alacağımız primlerden de faydalansın diye ayreten maaşı da düzenli olarak verilecek kendisine oynamadığı halde bu jestin değerini bilmeli şu an donduruldu sadece sözleşmesi

0|0
    0|0
  • evet almış bende çok üzüldüm ya sakatlandığına umarım en kısa zamanda sağlığına döner ayrıca fenerbahçe şampiyon olacağı için almaz bence seneye artık

0|0
    0|0
  • olur mu öyle şey brumanın da faydası olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...