Hediye Değiştirme Huyunuz Var Mı ? =)

Selamlar, dün kayınvalidem eltime ve bana gömlek almış sağolsun bana mavi eltimede beyaz.. Eltim marka takıntısı olan biridir herşeyide beğenmez gömleği beğenmedi. Ki kadın marka birşey almış yani.. Gitmiş onun yerine ayakkabı almış değiştirmiş. Benim aynı tonda 3. gömleğim olduğu halde değiştirmedim bugünde giydim görsün mutlu olsun diye gördü sabah ve mutlu oldu.. Kısacası bence hediye değişmez değişmemeli ne kadar beğenmemiş dahi olsak kadının suratındaki o tebessüm dunyaya bedeldi. Eltimede kızdım söyledim hatta yanlış yaptığını. sizin böyle takıntılarınız ya da hediye değiştirme gibi bir huyunuz var mı ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• senin yaptığın doğru şekerim boşver eltini,eltinin yaptığı büyük terbiyesizlik kadın özenmiş almış ne diye değiştiriyor nolur yani bir tane gömleğide beğenmediği oluversin

böyle insanlara böyle iyi kaynanalar denk geliyor işte yazık ya!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Toplumumuzun sizin gibi müspet düşüncelere sahip, iyi niyetli ve karşısındaki insanlara saygı ve sevgi gösteren kişilere ihtiyacı var.

Bakış açınızı insanlara yaymaktan çekinmeyiniz. Örnek alınması gereken bir davranış.

Bahsettiğiniz konulara bende dikkat ederim. Elimden geldiğince özen göstermeye çalışırım. Paranın insanların mutluluklarının önüne geçmemesi gerektiğine inanırım. Lakin hediyeleri farklı amaçla kullandığımda olmuyor değil. Örneğin tarafıma getirilen çikolatayı ya ekibime ikram ettiririm ya da bir yere ziyarete gideceğim zaman kullanırım. Bana hediye edilen giysileri, eşyaları karşı taraf kullandığımı görmeyecek veya 3. bir şahısa hediye ettiğimi farketmeyecek ise bunu yapmaktan pek çekinmem.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...