Kentsel dönüşüm sizce nedir?

Merhaba biz evlendikten sonra bilerek eski mahallemizden yani gaziosmanpaşa yeşılpınar sitelerden ev aldık şu vialand a yakın olan kentsel dönüşümde evler yavas yavas yıkılıyor etap etap baslanıyor 2.katta yerimiz var proje çıkmış çok beğendik kimisi ıyı yapmadınız dıyor kımısı ıyı yaptınız dıyor sizce ıyı mı yaptık evler 3 4 senede yapılırmıs anca surer bızım orda kıracımız var:)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yeşilpınarı iblirim.gaziosmanpaşa eyüp sınırında bulunan..orada ulaşım sıkıntısı yok şimdilik..alt tünel yapıldı oraya güzel oldu..ayrıca galatasaray stadına yaklaştınız..bence iyi yaptınız gibi ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• en iyisini yapmışsınız... ödeme konusunda iyi bir anlaşmaysa ve inşaat firması güvenilir bir firmaysa keyfinize bakın... en doğru olanı yapmışsınız...

1|0
    0|0
  • ben bölgede gayrimenkul işiyle uğraşıyorum ve diyorumki kesinlikle iyi yaptınız.sizin oturduğunuz dairenin en iyi fiyatı ki bu sıfır daire için geçerli 180.000 tl ancak kentsel dönüşümden aldığınız daire 80 m2 2+1 olarak farz edersek 350.000 tl değende olacak.yani daire bittiğinde satıp şu anki evinizden sanırım 2 adet alabilirsiniz bunun neresi hata neresi yanlış maalesef işi bilmeyen insanlar konuşuyor ben hayırlı olsun derim iyi yapmışsıznız.

0|0
    0|0
  • Kentsel dönüşüm = Mahallece travesti olmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence super iyi ypmışsınız)

1|0
    0|0
  • Müteahhit firmaya bağlı işin kalitesi her Toki'nin yaptığı ev kaliteli olmayabiliyor.Sulukule'deki gibi güzel bir projeyse ve kaliteli işçilik yapılırsa iyi yapmış olursunuz kısaca evler bitince belli olur o iş.

1|0
    0|0
    • siz de verdiniz 4 daire karşılığı arsayı dimi ordan geliyo bu yoğurdun bolluğu :D:D:D

• gidin başka sayfada konuşun.DDDDDDDDDD

• Kovdu bizi insafsız soran:(

Yükleniyor...