Hamilelik belirtileri yaşadıklarınız lütfen?

Arkadaşlar günüme çok var ilişkiden tahmini 10 gün geçti belim bacaklarım ağrıyor ciddende gözlerim baygın bakıyor dudaklarım botoxlu gibi şişti :D :D sonra kirpik diyorlar ama daha öncede hiç dikkat etmedim kirpiklerimde dağınık bu sabahta poğaça çay yedim birazda aç karnına sigara içtim ( bırakıcam hamile isem kesin :) ) miğdem bulandı ama miğdem hiç bulanmaz hastayken bile çok sağlam sizce olası bir hamilelik var mıbirde belime nazaran sırtım ağrıyor testte daha çıkmaz :) herhalde yapmakta istemiyoruym daha

Güncellemeler:
ateşim düşüktü kaç gündür yalnız 34 falan şimdi 36.3 bu nedir?
son güncellemem kusuruma bakmayın ama evdeki derecenin bozuk olduğu kanısına vardım çünki ateşim 35 olamaz sıcağım

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• ne kadarlık evlisin? hamilesin büyük ihtimal

1|0
    0|0
    • 5 ay :) gerçektenmi hangileri yaşanmış

• çok sigara içtim 2 gn önce baya bir umarım bişey olmaz çünkü tahmin etmiyordum pek olasılık yani ...

• bu aralar sigara içme, belki hamilesindir

Erkekler Ne Diyor 7

• Hamilesin Allah analı babalı büyütsün:D:D:D

1|0
    0|0
    • nerden bu kanıya vardınki? heyecanlandırma :D

• Kızma arkadaşım umarım istediğin olur umarım sonucuna mutlu olursun görüşmek üzere iyi sabahlar :D

• ay sağol :)))

• ya ne uğraşıyorsun al bitane test çubuğu südükle üstüne tamamdır asdfasdfasd südükle ne la :d işede denilebilirdi

0|0
    0|0

• 5'iz bekliyorsun

0|0
    1|0
  • sabah iyi beslenemediğin için sigara içerek mideni bulandırmışsın. ateşin normal. eğer var diyorsan duş al. diğerlerini psikolojik olarak hissediyorsundur.

0|0
    0|0
  • Ne oldu son durum. Hamilemisin

0|0
    0|0
  • enişte bey napmış öyle msllah ismini ne koycaksınız kız olursa esila koyun

0|0
    0|0
  • ohoooo hamilelik tribi bu başka bişi diil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kan testinde çıkar sanırım. sanırım istenilen bir gebelik söz konusu beklediğiniz gelir umarım :D

1|0
    0|0
    • ay inşallah ama kan testine cesaretim yok adet günümü bekliycem sence bunlar bir belirti olabilirmi ?

• mide bulantısı derken kuscak derecede değil sadece bulantı çok hafifi olmayan iştahım arttı 36 bedemin 177 boyum var kilo alıcam .s

• hayırlısı diyelim ozaman :D

• hamile deılsınn bence ... psikljk tamamn 10 ıcınde bole bısey olmazz. kısa yoldann test al bak ama degılsınn ...

0|0
    0|0
  • Bende hamileyim öyle aman aman bir belirti yaşamadım sadece halsizdim birde günüm gecikti

0|0
    0|0
  • hamilelik belirtilerini ancak bebek 4 haftalık olunca anlamaya başlarsn..

0|0
    0|0
  • niye kontrol etmeyi denemiyorsun

0|0
    0|0
  • eskiden idrarını şeffaf pilastik bir kaba yapıyormuş tuvalette bir köşede bırakıyımuş daha sonra dört beş saat bekletip bakıyormuş eger tortuların hepsi dibe çöküp üstü berraksa hamile değil kabın üstüne zeytin yağ gibi üstte kalmışşa süt gibi üstte kaymak tutar gibi tutduysa hamile oldugunu anlıyormuş insanlar bı forumda gormustum umarım ısıne yarar bıraz ılkel

1|0
    0|0
    • tabi yapmadan 3 4 saat önce su falan içmemek bir kaç saat idrar tutmak gerekiyomuş.. bu kadar yazmıslar bı denesene

• rica ederım inş olumludur :)

• inşşş :))

Yükleniyor...