Sevgililer günü yaklaştı, hediye konusunda yardım bekliyorumm

Benim erkek arkadaşım beni aşırı şımartan bir insan. Sırf midye seviyorum diye bir tepsi midye alan, kapıma kocaman çiçekler gönderen, laf arasında söylediğimi bile fark etmediğim her şeyi bana sürpriz olarak getiren bir insan. İlk sevgililer günümüz olacak ve biliyorum ki o gün hayal bile edemeceğim şeyler yapacak. Ben ona ne hediye alsam hafif kalır şimdi. Bana anlamı çok çok büyük olacak bir hediye önerebilir misiniz? Manevi değeri olsun, klasik bir şey olmasın istiyorum. Kızlar siz neler yaptınız şimdiye kadar? Erkekler size ne yapılsa çok mutlu olursunuz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benimle baş başa yolculuğa çıksa, muhabbet sohbet etsek yolda, sürekli fotograflar çeksek, yolculukta uykum geldiğinde başımı omzuna yaslasam, başımı okşasa falan... Yani onla vakit geçirsem sürekli yanımda olsa yeter... Bir erkek daha ne isteyebilir ki bence...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben bile çıkarım lan o çocukla dsfhhgdf :D

1|1
    0|0
  • Şal al.

0|0
    0|0
  • Araba al...

0|0
    0|0
  • sen bu yaptıklarının kıymetini biliyosan helal olsun sana...

1|0
    0|0
  • 3 yuzuk birinde love digeri basharfi vardi digeri tasli guzel bir yuzuktu bileklik kupe deodarantim bir kazak aldim bos bir defter aldim duygularimi yazdim adini yazdim kola reklamindaki gibi siir yazdim karakalem resmini yaptim 3 saatimi aldi cikolata falan koydum anahtarligim mini album yaptim bebekligimden gunumuze kadar olan oyuncak arabam vardi icine bir not yazdim koydum ve o arabayi al ve parcala dedim kagit cikti dedi oku dedim hep boyle gulumse melegim seni seviyorum yaziyor dedi simdi kronometreyi al dedim ozgun orayadami koydun dedi kronometrenin bil koyma yerine kupe koydum ayrica kulakligim tacim resimmlerim bisiklet kaskim ve eldivenlerimde vardi

0|0
    0|0
    • bunları tek bir sevgililer gününde yapmadın değil mi?

• hediye olarak verdiğine göre gözden çıkarmış olman gerekiyor. o yüzden geri istersen bu itici bir hareket olur hiçbir şeyi geri isteme.

• dimi yeni sevgilisine versin:)

• Ben soyle yapicam benimki cikolatayi baya seviyo hatta benden bile fazla olabilir :D 1 kutu dusun en altinda bizim resmimiz olan puzzle ustu azina bir cikolata

0|0
    0|0
  • dolma kalem almanı tavsiye ederim..Bir erkeğe verilecek en güzel hediye dolma kalemdir..

0|0
    0|0
  • Para kazandırmayın boş yere çiçekçiye böcekçiye.

0|0
    0|0
  • bizde yaptık bunları ama bizi gören kim

0|0
    0|0
  • sevılıler gununde beraber el eleysenız zaten hedıyeye gerek yok olmayanları dusun :D

0|0
    0|0
  • Mezar taşı yolla en anlamlısı budur:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay ne güzel sevgili o öyle. Ben sana isteklerimi yollayım, kendin istiyor gibi laf arasında söyle, olmaz mı :(

1|1
    0|0
Yükleniyor...