Çok acayip birisi; bir gün kaçıyor, bir gün yaklaşıyor. Acaba benden hoşlanıyor da utandığı için mi böyle davranıyor?

Üniversite öğrencisiyim sınıfımda birisi var başlarda yanımdaki bütün kız arkadaşlarımla normal bir arkadaş gibi konuştuğu halde ben yokmuşum gibi davranıyordu hatta aynı kız arkadaşlarımla labaratuvar derslerinde onunla birlikte aynı deney grubuna denk geldiğimizde bile böyle oldu benimle neredeyse hiç konuşmadı hazırlamamız gereken raporla alakalı basit kuru bir soru bile sormadı mesela herkesin yaptığı gibi..bütün bunlar olurken benden kaçtığını hatta rahatsız olduğunu zannediyordum hatta içten içe içerliyodum kendisine.. bununla birlikte zaman zaman aynı ortamdayken yakınlarımda olduğu zaman konuşmalarıma kulak kabarttığını hissediyorum ki genelde kız arkadaşlarımın etrafındayken oluyor bu ve yürürken karşıdan geldiğinde afalladığını ya da aynı yönde gidiyorsak yanımdan geçerken onun adımlarını hızlandırdığını fark ediyorum tabi o sırada birbirimizi gördüğümüz halde temelli rahatsız ederim korkusuyla bir sınıf arkadaşı selamı dahi veremiyorum..aslında onunla konuşmak için çok fırsat geçti elime fakat bende hem çekingenliğimden biraz da sevilmeyen kişi olma korkusunun oluşturduğu gururumdan dolayı bu fırsatları değerlendirmedim hatta belki bu tavrımdan dolayı ona göre de ben onu insan yerine koymayan kişi olmuşumdur ..ayrıca zaman geçtikçe sınıf içerisinde veya amfideyken çok uzaktayken bile zaman zaman sanki beni incelediğini farkediyorum hatta benim görmediğim sırada yanımdaki kız arkadaşımla konuşmaya gelmiş oluyor (ki ben bunu ben görmeden bana yaklaşabilmek için yaptığını düşünür oldum) hep kafamı kaldırdığım anda son anda farkediyorum ve çok geçmeden gidiyor tabi ben yine yüzüne dahi bakmamış oluyorum ve yakın zamanlardaki durumlara baktığımda sanki etrafımda daha çok görünmeye başladı gibi hiç olmadık yerlerde karşılaşır olduk ve bana bazen ciddi bazen hafif mütebessim ifadeyle baktığını ve benim bunu farkettiğimi gördüğü anda başını çevirdiğini görüyorum hatta en son bikaç gün önce sınıfta hocamla konuşurken neredeyse yakınımda olduğu halde sınıfa girdiğim andan itibaren dikkatli bir şekilde ve uzunca bir süre yüzüme baktığını farkettim çok enteresan birisi..yine ilk zamanlarda ben yine benden rahatsız olduğunu düşündüğüm zamanlarda bikere sınıfta en önde oturuyordum leptobum açıktı o sırada geldi karşımda sıranın dibinde uzunca bir süre dikildi -sıraya o kadar yakındıki ayaklarımın ucunda onun ayakları vardı çok utanmıştım- güya arkadaki çocuğa laf yetiştirmek için orda duruyordu bir kere daha benzer bir hadise oldu... ya birden iyice yakınıma geliyor ya da fersah fersah kaçıyor gibi sanki ara sıra dikkatimi de çekmeye çalışıyor.. ben anlayamıyorum artık bigün bir hadise oluyor kesin hoşlanıyor diyorum bigün başka bir davranış sergiliyor bana karşı birşey hissetmediği gibi hatta rahatsız oluyor diyorum zaten yukarıdaki hadiseleri bu kadar detaylı anlatmamın sebebi olayın tutarsızlığını ifade edebilmek içindi... biliyorum çok uzun bir soru oldu kusura bakmayın fikirlerinizi merakla bekliyorum...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar uzun yazma pek cevap alamazsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Platonik asık olmus sana ama cok utangac oldugu icin ne yapmasi gerektigini bilmiyor bundan dort sene once ayni durum benim basimdan gecti o anlattigin kisinin pozisyonundaydim :)

0|0
    0|0
  • başkasıan bak uğraşma

0|0
    0|0
  • taktik olabilir , sana öyle gelmiste olabilir çok dusundugunden

0|0
    0|0
    • ne taktiği olabilir ya da taktik uygulaması ne anlamına geliyor peki?

• anladım teşekkür ederim aslında çekingenliği benim tavrımdan da kaynaklanıyor olabilir çünkü ben hem çekingenim hem de mesafeliyim neredeyse hiç konuşamadığımızı söyleyebilirm

• konuşmanız lazım o şekilde ilişki bir yere varmıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• genç bir kızın dolaylama manifestosu.

1|0
    0|0
    • bu söylediğinizden kuruntu yapıyor olduğumu mu anlamalıyım?

• Itudemi okuyon kiz tanidim ben seni cakalll

0|0
    0|0
    • itüde değilim malesef fakat orda olmayı çok isterdim... tabi yorumunuzu da öğrenmek isterim mümkünse

• Aslina bakarsan bendede var boyle bir durum cocukla bir donem boyunca bakistik tek ben degil oda guzel guzel bakiyordu ikinci doneme sevgilisiyle cikti karsima ama hala onun yaninda bakmaya devam etti hatta sanki cikmisizda ben onu birakmisim gibi bana nispet yapti ben sogudum tabi bu gelgitler insani gercekten yipratiyor dusunmekten neden bunu yapti neden yapmadi sorup durursun kendine bence bisver oluruna birak dusunmezamanini buna harcama

• yorumunuz için teşekkür ederim zaten müdahale etmeyi düşünmüyodum bu meseleye sadece merak etmiştim...

• Al işte yalnız değilmişim demek ki. Bir de bizim için derler bu kız milletini anlamak çok zor diye esas bu oğlanları kimler anlasın? Bir kaç dakika evvel bana bakmak için şekilden şekile giren insan önüne gelip durduğumda bir kere bile yüzüme bakmıyor. Gerçekten ne yapmaya çalıştıklarını anlayabilmiş değilim. Bizleri etkileyip gizemli bir hava takınmak için mi yoksa çekingen olup ne yapacaklarını bilmediklerinden mi böyle davranıyorlar. Tuhaflar gerçekten çözemedim bende.

0|0
    0|0
    • bende anlayamıyorum bigün çekingen çekingen yanımıza yaklaşıyor arkadaşımla konuşmak sonra onunla rahat rahat konuşuyo bir de.. tabi hiç bana bakmıyor e bende bakamıyorum bazen sanki bişi söylesemde karşılık verse diye bekliyor başka bir gün kaçıp gidiyor..2 gün önce çok dikkatli ve uzun süre bana baktığını yakaladım baktığını farkettiğim halde bakmaya devam etti normalde pek belli etmezdi anlayamadım gitti..

• gerçi anlam çıkarmaktan da kendimi alıkoyamıyorum fakat böyle meselelere müdahil olmak gibi bir teşebbüse girişmiyceğimi biliyorum.. malesef merakıma engel olamıyorum işte..en azından mesafeyi korumak bişey kaybettirmez diye düşünüyorum hadiselerin zaman geçtikçe açıklığa kavuşacağını umarak olucakları seyretmeyi tercih ediyorum

• tabi o zaman zarfında düşüne düşüne paranoyaklaşmassak ...

Yükleniyor...