Türkiye'de Japon balığı oldum be

gözlerim biraz çekik. saçımı topuz yapsam geyşa gibi, at kuyruğu vs yapsam samuray gibi oluyorum. aslında fena değil ama dışarı çıkınca millet bi acayip bakıyo. evde bile kardeşim "kız japon" babamsa "toronaga"diyo. napcam ben bu kafayı ya :(

0|0
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• kadının başı çok ağrıyormuş demişler ki bir psikiatrist var harika tedavi ediyor. kadın doktora gitmiş akşam eve gelince kocası sormuş "ne oldu?" diye - "valla bana telkin önerdi bir yere oturup kafamı iki elimin arasına alıp sallana sallana 'bu kafa benim değil bu kafa benim değil' diye tekrarlayacakmışım" kadın üç dört gün bu işe devam etmiş ve baş ağrıları tamamen geçmiş. ancak bu sırada kocasında bir sorun başlamış adam da tık yok geceleri sırtını dönüp yatıyor ilişki milişki hak getire. sonunda kadının da ısrarı ile adam da aynı doktora gitmiş. Akşam eve gelince kadın ne oldu diye sormuş adam "bırak yaa bana da telkin önerdi ama ben yapmam öyle saçma şeyleri" demiş. ama o günden sonra adam olmuş bi canavar eve gelince kadını hemen yatağa atıyor herkes memnun ama kadın bi süre sonra nasıl olduğunu merak ediyor ve adamı gizlice izliyor banyo da. adam klozete oturmuş kafasını iki elinin arasına almış sallanıyor "bu kadın benim kadın değil bu kadın benim kadın değil." :D

sen de uygula bu kafa benim kafa değil :)) dünyanın yarısı çekik gözlüysen sen neden rahatsız olursun ki. üstelik gözleri çekik olmayan insanların içinde ayrıcalıklı değil misin? Farklı olmak her zaman güzeldir...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Çekik gözler adı üstünde çekicidir mesele yapma, bunun kıymetini bil bence.:)

Aynı şeyi bana da derler,demeseler üzülürdüm..

0|0
    0|0
  • soru nsadece saçta mı acaba..

gözler çekik degil yanii.. :)

0|0
    0|0
    • gözler biraz çekik ama saçımı toplayınca hop diye samuray oluyrum

• çin çan çon diyolar :( o yüzden saçlarım hep açık durmak zorundayım.

• taka kafaya tek derdin bu olur inşallah... :)

• çok şekerrrrrrr...anahtarlık gibiiiiiii...anjinsan da iidir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evlen benimle. :)

0|0
    0|0
    • vay arkadaş herkes çekik göz seviyomuşta ben ayakta uyuyomuşum :D

• aynı sorun bendede var , bir kız arkadaşımda aynı.. japon gibiyiz. sorun etme sempatik duruyoruz :D

2|0
    0|0
  • Ruslar bahane, japonlar şahane :))...Boşuna yakınıyorsun, japon tipli kızlar erkeklere daha sempatik gelir :).

0|0
    0|0
  • Ben de arkadasa takashi diye sesleniyorum :-) birşey olmaz takılma 1-2 karate hareketi ögren kimse yanaşamaz

0|0
    0|0
    • ninja warrior izliyorum yabancılık çekmeyim die :D

• Oo iyi katana da taşırsın şimdi dondurmayabayılırım-sama :-)

• bi de takunya giydimmi tamamdır :D

• Babanla tanışmak isterim torunaga iyimis :)

0|0
    0|0
  • "napcam ben bu kafayı ya :("

Tabiki kaldırıp çöpe atacaksın ama görüntüyü değil içindeki zihniyeti kendini olduğun gibi kabullenmeyi öğren!

şimdilik bu kadar tavsiye yeter (bence) :)

0|0
    0|0
  • ayinesi profil resmidir kişinin lafa bakılmaz :)

0|0
    0|0
  • resmin varmı ya

0|0
    0|0
  • Çekik gözlü Türk bir arkadaşım var..Türk demeye bin şahid ama görünüş olarak bildiğin çinli :))

çok sevimli oluyorlar :) oluyorsunuz yani

0|0
    0|0
  • toronaga? :DD hahahahah hiç gülesim yoktu sabah sabah allah cızırını vermesin! :DDD

Tatlım takma kafana banada made in japan diyolar takıyor muyum?

0|0
    0|0
  • benim çalıştığım yerde çekik gözlü var, kadın hangi stile girse uzakdoğuluyu andırıyor, kurtuluş yok yani :) ama sempatik, cana yakın insanlar oluyorlar. hele bazıları var ki çok güzeller arkadaş

0|0
    0|0
  • Resmini koysaydın ona göre yorumlardık :) Belki de japon,çin karışımı birşeysindir birazcıkta kore falan :))

0|0
    0|0
  • Allahımmmm . en beğendiğim kız tipi . gizli paylaşımlar yapak mııı :)

0|0
    0|0
  • Kimisi Japon sever... :D

0|0
    0|0
  • sexi olurlar japon kızları:)

0|0
    0|0
    • türk-japon karışımı gibiyim. bişeyin orjinali güzeldir. ne kadar karıştırırsan o kadar kötü olur

• neyse işte::)

• tatarlık var mı ?

0|0
    0|0
    • yok ama kahküllü halimde tatara benziyo :)

• Ne güzel işte japonyaya gittğin zaman yabancılık çekmessin

0|0
    0|0
  • saç modelini değiştir ozaman

0|0
    0|0
  • vuuuvvv bayılırım çekik gözlü kızlara :)

0|0
    0|0
  • ooovv hiç sevmem o tipleri hacı:)

0|0
    0|0
  • resmini göstersene ben çok severim japonları :D

0|0
    0|0
  • koysana sen bi resim

0|0
    0|0
  • merak ettim şekliini :)) böyle diince

0|0
    0|0
    • yuvarlak kafa, çekik göz, siyah saç. seri üretimden çıkmış gibiyim işte :)

• yedi göbek sülalede kimseye benzemem. birazcık babama benzerim o ayrı

• resmini koyarsan bigün bana haber ver merak ettim ne kadar japonsun

• iyisin iyi :)

0|0
    0|0
  • profil resminden pek rahatsız olmadığını görebiliyorum.

0|0
    1|0
    • bana göre fena değil ama farklı olan göze batar hesabı rahatsız oluyorum :(

arada arkamdan çin çan çon diyen manyaklar bile oluyo :)

pilavı seviyrum diye geyik alıp başını gidiyo zaten :)

• ben çok severim çekik gözlü kızları. o arkandan laf yapan manyaklar keşke güzelliği farklılığı görebilseler.

• sesli güldüm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Benim kardeşim hasta öyle kızlara.

0|0
    0|0
  • Japonlar hep seksi görüşür Türk erkekleri tarafından.. İstedikleri her pozisyona girebiliyorlar, yüzleri bebeksi, tuhafsesler çıkarabiliyorlar, istedikleri her şeyi yapabiliyorlar diye.. Tek sebepleri bunlar, ki atladığım şeyler olabilir :) O yüzden burda çok tepki aldın.. Yani herkes seni sever her halinle, merak etme... Sadece erkeklerin farklı yaklaşımlarına dikkat et.. :)

0|0
    0|0
    • Hem boksör hemde farkındalığı yüksek... Bak ne diyecem; gel biz evlenelim :p

• Ben de çantamdan bir flashbang çıkarırım, kimse takip edemesin diye

ve

Tam atacakken şu adamı görürüz.

link

ve kahkahalarla ayrılırız ordan :/

Artık çok paramız var ve sen benim karımsın..

Söyle karıcım.. ilk maaşımızla ne yapmak istersin ? :/

• Ya dur evlenmedik daha :) güzel evlenme teklifleri bekliyodum atlama o bölümü :))))

Ve artık çok paramız var.. Hemen yat alıp dünya tutuna çıkalım.. İstediğimiz limanda durup gezeriz, eğleniriz... İstediğimiz yerde en çılgn yemeği yiyip dolgun bahşiş bırakıp kaçarız..

Bir de maaş oldu he :)

• Farklı olmak iyidir

0|0
    1|1
  • ne güzel işte farklı olmak güzeldir...

0|0
    0|0
  • ayy çok tatlı

0|0
    0|0
  • Sanırım bu halini seviyosun :) allah vergisi bişey yapmana gerek yok herkesin ayrı bir güzelliği vardır :)

0|0
    0|0
    • hoşuma gidiyo ama dış baskılara dayanamıyorum. lisede müdür öğrencileri kontrol ederken "geç kız kenara japon nere kaçysn " dedi bana ya :(

• o zaman '' ben japon değilim '' yazan bi tişrt giy ve baskıları yaşama 0.beyin.com

• Egoların tatmin oldu mu peki? :)

0|0
    0|0
    • azcık moralim düzeldi :P ama kardeşim gelince "kız bana bi sushi yapta yiyek" diye dalga geçince şu 5 dklık şeyde uçup gidicek :(

• Üzme kendini Allah'ın takdiri. Sende başka bir taraflarını bul dalga geçmeye bak :)

• ben azıcık çekik gözlü oluyum diye saçımı nası sıkı bağlıyorum haberin var mı senn :D :D

0|0
    0|0
  • bence çok tatlı bişey hiç sıkıntı edilcek bişey değil :)

0|0
    0|0
  • verdigin cevaplardan sevimli olduğunu biliyodum <3

0|0
    0|0
    • anaaaaa, bana sevimli diyen biri O.o

sarılalım mı? adile naşit gibi gözlerim doldu :)

• Senin resmini görmüştüm pek alakası yoktu.

0|0
    0|0
    • tombiş hatun muydu :)

• yok yav millet dalga geçer :D sushi isteyen çok olur sora :)

• Koy yahu. Geçmezler.

• O da senin farkın olsun.

0|0
    0|0
  • çok tatlısın benceee :))))

0|0
    0|0
  • kız çinil :)) benimde öyle arkadasım var bende çinli diyorum yok takma kafaya

0|0
    0|0
  • o dert bende de var ya kafayı yicem herkes japon diyo :(

0|0
    0|0
    • vayyy dert ortağı ol bana :D

• ilk doğduğumda herkes şok olmuş ya. anamın çok uzakdoğu dizisi izlemesine yormuşlar :D

• bende de var o özellikle yan profilde...

alıştım artıkın :/

0|0
    0|0
  • Ahahahah capon seni gidi capon.

0|0
    0|0
Yükleniyor...