Bir homo sapiens'in özel mülkiyet hakkı ne kadar olmalı?

bana örneğin bir hammer'a sahip olan insanlar lüks azgını ve haksız yere o parayı çarçur ediyorlarmış gibi geliyor siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
üzerine düşünülmüş bir cevap istiyorum. 'senin de olsa sen de yaparsın' değil aradığım.

Mesela insanlar arasında bu dengesizlik nerden kaynaklanıyor?

Nasıl düzeltilebilir vs vs.
benim soruma yakınını 'özgürlüğün garantisi mülkiyettir' isimli soruyu soran arkdaş sormuş zaten ama yine de cevaplarınız için sağolun.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kapitalist sistemin iktisat üzerine kurduğu faizle beslenen ekonominin vampir kapitalistleri o paranın hesabını verirken izlemek güzel olacak ancak komünist sistemin yine iktisada dayanan ve her halukarda sadece belli bir kitleyi besleyen dolayısıyla yine bir vampir düzeni olan durumu karşısında alternatif bir yol şarttır. bu yol ne kişileri hakları olan kazancı elde etmekten alıkoymalı ne de faiz gibi domuzca bir sisteme dayanmalıdır.

Hammer ı olan abiler o parayı nasıl kazandıysa ona göre karar veririz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Fakir olduğun için anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Lüks azgını degıl , adam çalışmış bitarafını yırtmış zamanında değil hummer ben olsam 10 tane araba alırım otomobıl hastalıgım var sebebi oda ayrı konuda ... Şimdi ben çalışıp gtumden ter akıtıcam çalışmayıp yan yatan adamla bır olucam yani , oyle bır dunya yok asıl haksızlık ozaman olur işte ! Herkes toplum için yararlı bırsey uretıcek veya çalışıcak çalıştıgı kadar emegını alıcak ... Tabi şimdi insanlar emegının karsılıgını alamıyor oda ayrı bır mevzu :)

0|0
    0|0
  • Seninde o kadar paran olsun görürüz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...