Fenerbahçeli misiniz, Aziz Yıldırım'ı savunuyor musunuz?

Yarın büyük maç var. Malesef toplumumuz bu maçın 'büyük'lüğünü fazla abartmakta ve 22 kişinin oynayıp 4 kişinin yönettiği maç için birbirlerini bile öldürmekte.

Gel gelelim bizim konumuz...

Fenerbahçelilerin Fenerbahçe'yi tutmasına sözüm yok. Fakat Aziz Yıldırım'ın onca yasadışı faaliyeti yaptığına nerdeyse artık herkes emin. Buna rağmen neden Aziz Yıldırım'ı savunuyorsunuz? Neden 'büyük başkan' diye halen hitap ediyorsunuz?

/// Ben bir galatasaraylıyım. Yalnızca merağımdan soruyorum. Aynı durumu bir Galatasaray yöneticisi yapsa herkesten önce ben nefret ederdim.

Sakin ve medenice bu konuyu tartışmak istiyorum, lütfen insanların yorumuna EKSİ puan verecekler ve tartışma yaratacaklar yazmasınlar.

Güncellemeler:
Bu arada ayrıca kendim Sivas'lıyım ve Sivasspor başkanından da nefret ediyorum, adi pislik!

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım .savunmuyorum savunulacak bir yanı yok...bu tip insanların.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• fenerbahçeliyim ama aziz yıldırımı savunmuyorum fenerbahçeli olmam yanlışı savunmam anlamına gelmiyor.

1|1
    0|2
  • Bana bir belge yollarmısın Aziz Yıldırım imzalı olsun ama yasadışı faaliyet gösteren birşey hakkında bir yazı bir belge bir fotoğraf.. Ama mutlaka Aziz Yıldırımın imzası ve fotoğrafı olsun. Lütfen ;)

0|1
    0|0
    • Kim yasadışı bir faaliyetin altında imza bulundurur ki ? Böyle bir şeyi hiç kimse size gösteremez zaten..

• Hıckımse bıze gösteeremezse kımse cıkıp bırının yasadısı bırseyler yaptıgını ıddaa edemez.

• Saygı duyuyorum, teşekkürler.

• Galatasaray'lıyım.ama bazen düşünmeden edemiyorum fenerbahçe ''Cumhuriyet''i olması birilerine mi battı..neyse.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim, savunmuyorum.

0|0
    0|1
  • galatasaraylıyım...savunulacak bir tarafı yok , hakkettiğini aldı.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçeliyim Aziz Yıldırım 30-40 yıldan beri GS,BJK,TS v.s tüm büyük kulüplerin yaptığı şeyleri yaptı ama kabak onun başına patladı şanssızlığı şike yasası çıktıktan sonra yapmasıydı.Bu yönden savunurum ama umarım Türk futbolu bu kirliliklerden tamamıyla temizlenir

0|1
    0|1
  • Fenerliyim deliden de öte başkanı savunuyorum. benim gecen sene şike yaptıgımı kimse iddaa edemez.

Sebebi basit: trabzon bjk trabzon gs maclarında hatır şikeleri dönerken . ben onların stadına gidip ölümüne fenere karsı oynayan 2 takımı evinde ezerek yendim

bursa antep fenerle mac yaparken 5-5-0 utanmasalar yedekleride kaleciyi koyarken trabzona karşı 3 forvetle cıkıp fark yediler

Kimse bizden bu şampiyonlugu alamaz. Aziz yıldırımada camur atamaz

0|1
    0|1
    • Benim şampiyonlar ligi hakkımı neden elimden aldın o zaman değil mi ? Beni bir sene lig düşürme tehdidiyle süper ligde neden oynattın ? Artı..

• aziz yildirimi gunahim kadar sevmem o 4 gözü

0|0
    0|1
  • Sen bir galatasaraylısın merakından soruyorsun..

0|0
    0|0
    • Ne var bunda? Haksız bir tarafı savunmak çok ilginç.

• Haksız taraf fenerbahçe diyorsun ve galatasaraylısın..

• Zaten sıkıntı burda :) Haksız taraf Fenerbahçe değil, Aziz Yıldırım. Fenerbahçe yine yoluna devam etmeli, ama herkes ille de Aziz Yıldırım ille de Aziz Yıldırım. :S

Yükleniyor...