Bi erkeği etkilemenin yolu var mıdır ?

Bi erkeğin sizi merak etmesi asıl sizin peşinizde koşması gerekse neler yapılmalı genelde ilişkinin baslarında hep erkekler koşar ama bir süre sonra umursamaz olurlar niye böyle olur bide ipleri tekrar ele almanın bir yolu var mı

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmaların ve hareketlerinle etkileyebilirsin...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Olgun tavırlar olabilir.

1|0
    0|0
  • fazla naz aşık usandırır derler , çok koştugu halede olmayınca olmuyosa olmuyordur derler.

Bende artık öyleyim olmuyorsa olmuyordur çünkü çok koştugun halde hala olmuyorsa ve devam edersen adın yuzsuz olur laftan anlamaz olur istemiyorum hala peşimde olur rahatsız oluyorum olur. koşmayı bırakınca deger anlasılıyo ama iş işten geçiyo

0|1
    0|0
  • Valla bana bakışlar yetiyo başkalarını bilmem ama çabuk etkileniyom heralde çok çok nadiren bakış aldığım için olsa gerek ama etkilemek istediğin erkek biz erkelerin ortam piçi diye tabir ettği Bi tipse işin zor (not:lütfen hakaret olarak algılama yani biz erkekler kendi aramızda böle diyoz :))

0|0
    0|0
  • bakımlı ol şık giyin mantıklı ol yeter

0|0
    0|0
  • Zaten sorununuz bu sizin. Erkeklere başta çok koşturuyorsunuz sonunda da sizden usanıyor. İpleri ele alma hakimiyet kurmaya çalışırsanız kaçar tabi. İlgisiz olma sevgiline. Bide hoşlandığı hoşlanmadığı şeylerini öğren.

0|0
    0|0
  • tanganın ipini göster.

0|0
    0|0
  • Olgun ve zeki kizlar her zaman cekicidir. O yuzden onu etkilemeyi birak kendine ceki düzen ver zaten gerisi gelicektir.

0|0
    0|0
    • Zaten öyleyim o bana göre daha cocuksu nedense onun yanında konuşamıyorum hic bir şey gelmiyor aklıma

• Bos konusuyorsa aklina bisey gelmemesi dogal biraz ciddi olmayi deneyin

• bır tatlımsı gülüşle merhaba de yeterli erkeğin ağzının salyaları akmaya başlar :D

0|0
    0|0
  • Camdan dondurma yalatacaksın

0|0
    0|0
  • şahsen ben sadece lazanya yemeğine tav oldum ordan bir koptu şuan 1 yılı devirdik :D

0|0
    0|0
  • 2 kaş göz oldu da bitti maşallah :)

0|0
    0|0
  • çirkkne kaldıın sen

0|0
    0|0
  • hanımefendi olduğun zaman her erkek sana kul köle olur bunu unutma ... :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• karşındaki kişinin ilgilendiği şeyler ne o önemli. erkekler kendileriyle aynı şeyleri seven paylaşan ama bu sırada kendilerine karşı ağzının suyu akmayan kızları severler aşık olurlar. hani onunla takılan ama ona bakmayan. sen başka yere bakarken sana bakması kolaylaşır. sonra cup diye aşka düşerler.

1|1
    0|0
    • ya da madem hiç görmemiş gibi davran. yanındaki herkesle konuş onu muhatap alma mesela. işkillensin ne oldu ki la diye. hele de senin onu sevdiğini anlamışsa.

• Tamam denicem sağol

• mesajlarına geç cevap ver ve eski erkek arkadaşın seni hala istiyormuş izlenimi ver. arkadaşma beni hala istediğini söylemiş beni hala sevdiğini söylemiş haberin olsun seninde saklamış gibi olmayım de. yüzde yüz denenmiş ve başarılı olmuş bir kuraldır. erkekler delirir

0|0
    0|0
    • Vay bee güzel taktik .d.d

• kesinlikle denemelisin. erkek kafası çok kolay mekanizmada çalışır ve kendilerince savaşçı ruhları vardır rekabeti severler sen bunu dedikten sonra mesajlarını azalt. noluyo lan gidiyo mu sevgilim diye kokrmaya başlıcak sonra seni kazanmak adına ilgisi artıcak ve nekadar sevdiğini anlıyacak sen dene teşekkurediceksin bana. çok saglam taktiktir

Yükleniyor...