Bayanlar ne tür spor yapmalı?

yaklaşık 1 aydır spor yapıyorum ama vücudumun saçma sapan bir şekil almasını istemiyorum 2-3 ay sonra ortalıklarda pınar üçgen peynir gibi gezmek bir bayan açısından hoş olmasa gerek öte yandan aşırı kalça bacak egzersizi yaparsam kalçamın kalmamasından korkuyorum yapsam ayrı dert yapmasam ayrı beyler bayanlar önerileriniz ya da fikirleriniz vs nelerdir bekliyorum :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• vucudunuzun cok cok kaslı olması ımkansız merak etmeyın , cunku aşırı calısmanız lazım , yaptıgınız hafıf sporlarla vucudum ıgrenc olur şuramda buramda kas olur dıye de yakınmayın ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her türlü sporu yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bayanlar plates yapmalı

0|0
    0|0
  • bi kere o dediğin hoş olmayan görüntüyü kazanabilmek için çookkk çaba sarfetmelisin öyle 4 5 ayda olacak bişey değil merak etme benim gittiğim salonda yapan bayanlar maşallah hocalar bile taş gibi oluyor spor erkeklere ayrı bayanlara ayrı bir güzellik katıyor öyle sağım solum kas olcak diye korkmana gerek yok bence

1|0
    0|0
  • "pınar üçgen peynir gibi gezmek"

sen bu işi bu kadar kolay mı sanıyorsun? o üçgen gördüğün adamlar dünyanın besin takviyesini alıyorlar :) senin 3kg dambıllarla yapcağın antremanlarla üçgenin "Ü" sü olamazsın :)

0|0
    0|0
  • motorsporlarıyla uğraş panpa. gp250 falan öneririm.

1|0
    0|0
  • bayanların yapması gereken spor yüzme bisiklet ve aerobiktir..

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda ucgen peynir gibi olunmaz merak etme.

Zaten olabilmen icin asiri calisip asiri yemen lazim,oyle iki agirlik kaldirmakla vucutta kas bitmiyor mantar mi bu.

Fazlaligin yoksa plates yap.

0|0
    0|0
  • veleybol veya yüzme

0|0
    0|0
  • Voleybol bence ideal :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dozunda yaparsan sorun olmaz hoca eşlik etmeli işte

0|0
    0|0
  • Yakın dövüş sporlarıyla uğraşıcam ben.Çok yakında.

Vücudum isterse Johny Bravo gibi olsun -sanmıyorum ama- umrumda değil.

0|0
    0|0
  • yüzmek çok zevkli, yürüyüşte yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...