Nasıl bırakıcam onu nasıl ? ?

arkadaşlar bugün ben öldüm sanki bugün sevdiğim insanın evli olduğunu öğrendim.Evet sevgili değildik ama arkdaşda değildik neydik biz bilmiyorum ama bugün öğrendiklerim karşısında yıkıldım neredeyse her gün 8 saat aynı işte beraberiz benim onu sevdiğimi bildiği halde benden uzak durmadı gerektiğinde beni korudu bana gülüyordu hep bazen bana dakikalarca bakıyordu göz kırpıyordu tele. çalıyordu hemen sorgular falan benimle çok iyi vakit geçirdiğini bundan çok memnun olduğunu kaç kere söyledi ama bugün evli olduğunu öğrendim şimdi ben nasıl unutucam onu yarın iş var yine karşımda nasıl bırakıcam onu oneden nefret ederken bile seviyorm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senden evli olduğunu saklamışsa sana büyük haksızlık yapmıi. Senin adına üzüldüm sende bu kadar düşünme vur kafayı yat, hele bir yarın olsun hayır olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşlım ilk önce geçmiş olsun ama şu '' neydik biz '' lafına çok güldüm rabbim yardımcın olsun inşallah.boş ver evliyse hiç umut baglama

0|1
    0|0
  • Valla adam seni kullanmış gibi bir şey olmuş.. Allah sabır versin sana..

0|0
    0|0
  • bugun bir magazada alisveris yapan kadinlar senin muhabbetine benzer konusma yapiyordu senmiydin o sirin anlatilan kiz?

0|0
    0|0
  • sende sözlü olduğunu söyle tam olssun

0|0
    0|0
  • oda harbi g.tmüş

0|0
    0|0
  • evli olduğunu gizlemekle

seni aldatmış oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence ondan nefret etmenin zamanı gelmiş. ve sevmek gibi nfret etmekte senin elinde. hergün onu seni kandırdıgını nasıl amaçsız umut verdiğini ya da seninle ne kötü niyeti oldugunu düşün. korumuşsada korumuş sen kendinide korursun yetişkin çalışan para kazanan bir kızsın sakın bunu lutufmuş olarak görme. o adam sana kötülük yapmış bunu unutma

0|0
    0|0
  • Üzüldüm. Erkek işte ne kadar çok ilgi görüyorlarsa o kadar egolarını tatmin ediyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...