Trip atan, kız arkadasının kalbini kıran erkekler hakkında düşünceleriniz?

evet arkadaslar trip atan kız arkadasının kalbini kıran erkekler hakkıda neler düşünüyosunuz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Trip atan kız out, Rus kızları in <3

0|1
    1|0
    • trip atan odun erkekler out, kız arkadasına saygılı ve romantik erkekler in<3 :D

• triplerinden bıkmışlık ya da atılan trip karşısındaki sabır ölçeğinin çubuğunun sınırı aşması karşılığında kırılmıştır o kalp, ama yinede kırılmaz beee

1|0
    0|0
  • kızlar trip atıyolar sonra birde o atan kişiye baglı falan fılan edıyonuz kanınıza ıslemıs trıp atmak farkında degılsınız kı..atmıyom etmıyom ayagı yapmayın ulan

0|0
    1|0
  • aferin ona doğrsu budur :D

0|0
    1|0
  • adamın dibi !

0|0
    1|0
  • trip atan erkekmi olur yaa :/ garip ..

1|0
    0|0
  • kizdir tripte atar kuserde cekip giderde seven uzmez alttan alir oyle hale getirirki ben trip atsamda degismiyor der belki trip atmayi birakir kiz yani cevap bekler anlaticaksin saklamicaksin yalan soylemiceksin cunku kizlar asla unutmaz guven tek seferliktir ikinci sans verilmez seven herseye katlanir tripte neymis nazdir o

0|0
    0|0
  • Artik canina tak etmistir ben kiramiyorum ama o kiran erkege hak veririm her seye trip atabiliyosunuz

0|0
    0|0
  • Trip atan, kız arkadasının kalbini kıran erkekler hakkında neler düşünsem acaba :/

0|0
    0|0
  • Trip atmak bizim Türk kızlarının milli sporu :D erkek trip atar ama az sürer kız gibi süründürmez

0|0
    0|0
  • köküne kibrit suyu bulmuş da bunuyor derim...

0|0
    0|0
  • tribinizi çeken erkekler hakkında siz ne düşünüyosunuz ?

0|0
    0|0
  • Neden trip atıyor ?

0|0
    0|0
  • (: ilginç bir erkekmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bak hepsi uzaylı modunda cevap verenler!

Ulan atmıyonuz mu !

1|0
    0|0
  • şimdi bu kızın atığı tirbin derecesine göre değişir bazı kızlar var benım gbi çok aşırı tırplı bazıları var yerıne göre benim gbi tirp atıyosa adam haklı yani ...

0|0
    0|0
  • Sadece kalbini kırmışsa iyi.Ben olsam kafasını da kırarım.

0|0
    0|0
  • boş küme

0|0
    0|0
Yükleniyor...