Bütün kızlarrrr bir bakar mısınız??

Genital bölge temizliğünden sonra uyguladığınız şeyler var mı?

Daha pürüszüz olması için? ya da ağda sonucu falan oluşan karartılar için? yda epilasyon sonucu tahriş olmasın diye? Doğal karışımlar falan.

Ben en son epilasyon aleti kullandm cildim çok kurudu ne yapsam ki?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bende permatik kullandım çizmediğim yer kalmadı epilasyon işe yarıyosa bende alayım

0|0
    0|0
    • Acına dayanabilceksen dene de fazla cıyaklama

• Ne kadar uzun olursa o kadarçok acır

• epilasyon alsam zaten annem gördüğünde bu ne diye sorar ne cevap verilir :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağda ile kararıyor beyazlatıcı kullanabilirsin birde genital bölge temizliğine dikkat etmelisin ve havasız bırakmamalısın yoksa mantar ve kararma olur

0|0
    0|0
    • hamilelik ya da herhangi bir aşırı hormon artımında çok az miktarda çıkıyor.

• yaptırabilir tabiki :)) erkek estetisyen ya da doktorlarda var. ama eğer sakal üstündeki tüylerse sakın ha. sadece sakal gibi kalın tüyleri görür ışınlar

• yorum atmıcaktımda k.bakma baktımda erkekler baya çözüm öneriyor sanırım yanlışlıkla mavi olmuşlar neyin amacındasınız acaba :)))

0|0
    0|0
  • bu soruyada bitiyorum he malmısınız bu kadar buradan soruyorsunuz yaş kaç olmuş yenimi vücudunuzu tanıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • lazer yaptır, kararma çok kötü oluyo be

0|0
    0|0
    • Çok olmasa var bende rahatsız oluyorum

• Sor bakaym param mı var lazere:(

• okadar pahalı birşey değil, harçlıklarınla biriktirebilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• lazer yaptır hayatın boyunca onla mı uğraşcan :/

0|0
    0|0
  • özel bir şey kullanmıyorum. önceden jilet yapıyordum ağdaya yeni başladım. çok kararma yapmıyordur inşallah.

0|0
    0|0
Yükleniyor...