Severek ayrıldıktan sonra şans verdiğiniz diğer kişiye hemen bağlanır mısınız?

severek birinden ayrıldınız hemen peşinden sizinle çıkmak isteyen birinin teklifini kabul ettiniz amacınız öncekini biraz unutmak ama ona hemen bağlanırmısınız yada böyle birşey yaşayanınız oldumu hemen önceki sevgilisini unutan

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Neymiş o öyle ayrıldıktan sonra hemen başkasıyla başlamak? Başıma gelmedi çok şükür gelmesini de istemem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Severek ayrılma kavramı bana ters gelmiştir hep. GERÇEKTEN seven insan ilişkiyi yürütmek için herşeyi yapar ve herşeyi göze alır. İlişki bitiyorsa taraflardan birisi ya da ikisi yeterince sevmiyor demektir.

0|0
    1|0
  • böyle bir şey sağlıklı bir karar olmaz neden hemen başka birine şans vericeksin ki illa hayatında birimi olması gerekiyor tek başına yaşıyamıyormusun

0|0
    0|0
  • öncekini unutuyorsan eger zaten onu sevmemişsindir ondan unutursun ;) ben yaşamadım

0|0
    0|0
  • şans vermem limiti zorlayıp beni aşıketmesi lazım onu da göremedik daha ya :))

0|0
    0|0
  • oldu ama hemen ardından verilen kararlar pek saglıklı olmuyor bence onu bitir kafanda kalbinde

0|0
    0|0
  • hemen bağlanırım ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok zor.. diğer kişiyi sadece " o " zannedeceksin hepsi bu, onun mesajlarını onun bakışlarını nun sözlerini istiyeceksin ve olmayacak... Tamamen unutmadan nasıl olabilir

0|0
    0|0
  • bakar kime ama sanirim cok zor olurdu hemen ona baglanmam

0|0
    0|0
  • kisiden kisiye değisir ben sevdiğim insandan ayrılırsam hemen bir baskasına bağlanamam

0|0
    0|0
  • Böyle birşey yaşadık ama unuttuk mu hayır asla tabi bu sevme şekline bağlıdır eğer gerçekten seviyorsan ayrıldığın sevgilini şimdikiyle mutlu olamazsın .s

0|0
    1|0
  • Daldan dala yapmıyoruz, lütfen. Birini unutmadan başka birine şans vermem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...