En yakın ve eski arkadaşlarınızdan biriyle??

En yakın arkadaşlarınızdan biriyle yolunuzu ayırdığınız oldu mu ? yani 10-15 senedir yakın arkadaş olduğunuz...sebebi neydi ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim benimde 12 yıllık bir erkek arkadaşım var .Liseyi aynı okulda okuyunca birde aynı mahallede aynı cadde üzerinde yaşayınca ,bayağı yakınllaşmıştık .Kardeş gibiydik .Sonra diğer arkadaşlarım ,ısrarla onun bana ilgisi olduğunu söylemeye başladılar .Erkek arkadaşımında öğrenmesi benimde öyle sanmam doğrultusunda arkadaşlığımız bitti.Birden muhabbeti kesmiştim.Bir altı ay kadar konuşmadık .Sonra barıştık ...O gelmişti nedenini sormuştu .

Nitekim ben de arkadaşlarımın gazına gelip olanları farklı yorumlamışım .Şimdi hala arkadaşız iyi ki de arkadaşız ...Ailelerimiz tanışıyor,farklı şehirlerde okumamıza rağmen bağlantıyı hiç koparmadık .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :D sevgilimle sevgili olmuşlardı

0|0
    0|0
  • evet cocukluk arkadasımla bazı nednelerden dolayı araya gırenler oldu felan fılan:(

0|0
    0|0
  • o kadar yakın arkadaşım olmadı hiç

0|0
    0|0
  • Dün kız arkadaşı onu benden kıskanıyor diye 10 yıllık arkadaşımın artık benimle görüşmek istemediğini öğrendim :(

0|0
    0|0
    • o zaten arkadaşın değilmiş...

• ben diğerlerine ayak uydurmayan başka bir arkadaşımdan öğrendim bu durumu. hala onunla ve diğerleri ile yüzleşmedim. ama aramayı düşünmüyorum. gerçekten aylardır tüm görüşme taleplerimi bahane ile reddetmişti.artık elim telefona gitmez. belki de ömür boyu görüşmeyiz :(

• kızda amma korkmuş senden..çok çekicisin heralde :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocukluk arkadaşım,en yakın arkadaşımı kız mevzusu yüzünden kaybetmiştim ki sonrası için bunun saçma olduğunu dile getirip barışmıştım.Ben hiçbir zaman dostlarımı kaybetmem.Ölüm yoksa ucunda.

0|0
    0|0
  • Oldu 8 senelik arkadaşımla bir kız sebebiyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...