Kavgayı Seven Arkadaşlar

Arkadaşlar Yumruğumuzun Gücünü Daha Etkili Yapabilmek İçin Ne Yapmalıyız ve Kavgada İlk Yapılacak Şey Nedir İlk Darbe Nereye Atılır ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ilk yumruğu denge noktalarından birine atmak her zaman iyidir bunu dışında

1 - Kulakta kısmı sağırlık : Avuç içi ile sert bir şekilde kulağa vurulur.

2 - Ses kesme : Nefes borusuna sert bir şekilde vurulur.

3 - Dengeyi bozma : Akciğere bir kaç yumruk.

4 - Çökertme : Diz kapağına sert bir yumruk. bunlarda işi yarayacak şeylerdir

gelelim güçlü yumruğa kroşe için dumbell fly çalışmalısın

genel olarak el kullanılan tüm darbelerde triceps kasıda önemlidir

0|1
    0|1
    • diz kapağına sert bir yumruk atıldıgı zaman darbeyi atan zararlı çıkmaz mı?

• yumruğu tam karşıdan olarak canlandırdın heralde şimdi dizine yukardan gelecek şekilde bir vursana :)

• hapsi tamam da diz kapağına yumruk atmak riskli..suratına yiyebilirsin o diz kapağını..

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekte ilk darbe bacak arasına. zaten o acıyla eğilir bir öne doğru. eğildiğinde de dizinle suratına bir tane geçirirsin olur biter.

bayanda da direk saçına sarılcaksın ondan sonra savurcaksın sağa sola kendine gelene kadar zaten şamar manyağı ederim ben onu.

0|2
    0|0
  • İlk darbe mide boşluğuna veya çeneye atılmalıdır o ana göre değişir. Önemli olan yumruk gücü değil tekniktir.

0|1
    0|0
  • Yüze atılır

0|0
    0|0
  • sözlerle at yumruğu :D

0|0
    0|0
  • göze bir yumruk atılır önce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok bilinenin aksine karına değil göğüs kafesine atılan yumruk daha etkilidir. Bir de denk getirirsen hayalara tekme at. Adamın yumurtasına sağlam bir şekilde geçirdiğinde verdiğin acı 1 kadının doğumda çektiği acıdan 20 kat daha fazlaymış, bilim böyle diyor.

0|1
    0|0
    • O Sıkıntı olabilir ya ayarlar patlarsa.

• Evet, o yüzden göğüs kafesine vur hacı ya da diz arkasına dengeyi bozacak şekilde vur bir tane, adam yere yuvarlanacağı için avantaj sağlarsın

• Ben Genelde İlk Ayağına Vuruyorum Bütün Gücümle Yere Düşüyo Sonra Yerde Tekmeliyorum.

• önce kafa atarsın boşa sallarsan alttan dire burun direğine vurursun zaten orada sallandırırsın ozaman

0|1
    0|0
  • karşıdaki rakibin boyuna ve kilosuna bağlı ama ben genelde (uzun olduğum için) kafasının tepesine soğan kırar gibi vuruyorum..aslında çok fazla kavgam olmadı ama olan kavgalarımda işe yaradı..

0|1
    0|0
  • güç yürekten gelir yürek yoksa istediğin kadar güçlendir hiç bişey olmaz

0|1
    0|0
  • al bı tane beyzbol sopası yorulma

0|0
    0|0
Yükleniyor...