Siyah hint kınasının üstüne sarı boya detayları dikkate alın arkadaşlar yardım:((

Ben sarı boyalı saçlarımı 5-6 ay önce siyah hint kınasıyla siyah yaptım. Bu renktende acaip sıkıldım ve tekrar sarı yapmak istiyorum.Bildiğim kadarıyla hint kınasının üstüne başka renk pek tutmuyrmuş ama benim saçlarımn siyah canlılığı baya bir kayboldu ve uçları sarımtrak kahverengi bir renk diğer yerleri de soluk siyah.Beyaz sabunla veya karbonatla saçlar yıkandığında rengin tamamen akıcğnı söylüyolar.Sizin başka önerileriniz var mıveya zaten soluk siyah olan rengn üstüne çok açık sarı boyadığımda koyu sarı renge ulaşırmıyım bal rengi gbi zaten istediğmde açık sarı değil bu renk sizce ne yapym..hadi kolay gelsn kesin bir sonuç önerin bna :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güzele her şey yakışır der ve geçerim..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Hala cevap alamadın mı soruya 2 gündür can çekişiyorsun :D

0|0
    0|0
    • evet alamadım ne yazıkkii :)) ya ben çare arıyrm burada adamakıllı bir cevap için kendmi pralıyrm..yok sna herşy yakışr bence şu dha ii bu dha kötü saçma sapan yorumlar alıyrm.sıkıldım artık yok musenin bir bilgin?

• Saçları iyi mafedeceksin,uğraşma bence

• soyle ıcerıge baktım: falan fılan falan fılan...sonra nereye gelecegını merak ettım..ama bu sekılde sona erecegını dusunmemıstım..son sozde fıkrın zıkrın ayan beyan ortaya cıkmıs..reklam kokan hareketler ıyı dııldır

0|0
    1|0
    • ben bu soruyu dünden beri kaç kere yolladm farknda değlsen bilemzsin..ayrıca eklenmk değil cewap istiyorum cewap bunuda açıkça söyleme özgrlğm war heraldee

• cocugum uslubun hos degıl ancak yasının kucklugune verıyorum elbette oyle olucak ergenlık zamanında.neyse ıyı geceler.

• gereksizlerle iş zorrrr abicm bu devirde yaa :)): bak sen bence ne yap biliyomusun soru falan sor stresini bence öyle atarsın oraya buraya salça olucğna profilde 1 soru bari olmaz mı kardşm :):))).hmm şunu atlamşm tabi sende soru sorma kapasitesi varsa anlıyorum sni hdi iigcler :D

• Dene bir ne olacak hepimiz merak ediyoruz sonucunu :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kınanın üzerine boya tutmaz bildiğim kadarıyla. Ayrıca beyaz sabun, karbonat gibi yöntemlerle kına akıtılamıyor sadece boya akıtılabiliyor. Ya bu şekilde kullanacaksın ya da kestireceksin sanırım başka çaren yok.

0|0
    0|0
    • internette hint kınasının bu tür yöntemlerle az da olsa akcağı söyleniyr tabi denemeden bilemem o yüzden soruyorum sen hint kınası sürdünmü hiç?

• yanii ama kınadaki durum nasıl olur onu bilemem umarım işine yarar

• intrnette okudğm kdaryla kınayıda boyayıda akıttğnı söylyr.deniycem bklm

• hınt kınasının uzerıne boya tutmuyor bende guzelım sarı saclarımı bır ara sımsıyah yapmıstm sarıya dönmek zor oldu rengını actırdm felan anca oyle

0|0
    0|0
  • bende hint kınasıyla boyamıştım kuaföre gittim çok güzelde döndürdü saçımı üstüne röfle bile yaptı ;)

0|0
    0|0
    • hmm dönüyo diosun yanii xD sewindim bak buna şmdii ya zaten benim saçımda hint kınası war mı yok muanlamya bin şahit lazım uçları sarımtrak bir renge dönüştü altında sarı boya olduğndan üstleri zaten soluk siyah diorm ki beyaz sabunla bikç hafta yıkasam tamamdr sence?yda warmı snin başka bildğn yöntem :)

• burdayım :)

• ayy nasil yaptirdin birde rofle benim gitmedigim kuafor kalmadi hepside olmaz acilmaz dedi benim sacimdada siyah hint kinasi var sari istiyorum cok pismanimm kina yaptigim icin birdaha asla yapmam

Yükleniyor...