Allahın varlığına inanırmısınız??

Allahın varlığına inanırmısınız?ya da agnostik ve ya ateistmisiniz?

• Inanmıyorum
    16% (3)53% (10)34% (13)Oy Ver
  • Allahın varlığı bilinemez
    11% (2)11% (2)11% (4)Oy Ver
  • Inanırım
    73% (14)36% (7)55% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yüzdemiz türkiyeye göre hiç de fena değilmiş:D:D:D

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Gerçeğin bile gerçek olduğundan emin değilim

0|1
    4|5

Kızlar Ne Diyor 18

• Şükür, Allah herkesi inananlardan eylesin..

5|5
    1|1
  • Inaniyorum

2|3
    1|1
  • Bu kadar delilleri inkar edebilecek kadar kör değilim. Alemlerin Yaratıcısı olan Allah'a inanıyorum.

3|1
    1|2
  • İnanıyorum.Tartışmayı saçma bulduğum tek konu.Düşenebilen insan inanması gerektiğini bilir.Kimseyi yargılamak istemem yargılamam da herkesin kendi görüşü ama inanmayanlara anlam veremiyorum.

2|1
    1|1
  • Var oldugunu hissediyorum.

1|1
    0|1
  • İnaniyorm cünkü ben ne mucizeler gördm

1|2
    1|3
  • C dedim. Allah'ın varlığına fazlasıyla inancım var. Fakat elhamdüllillah müslümanız, kardeşiz diyen kişilerin samimiyetine zerre inanmam. çünkü sözde kardeşlerimiz çok yargılar zıt görüşleri. dini konuda inanç, sadece kişiyi ilgilendirmeli, toplumu değil.

0|1
    1|0
  • İnanıyorum

2|1
    0|1
  • bu dusunulemez ve tartisilamaz bile (bence) elhamdulillah tabi ki var

2|1
    1|1
  • inanıyorum

0|1
    1|2
  • İnanıyorum.

1|1
    1|2
  • İnanıyorum.

1|0
    0|2
  • Var diyende var yok diyende aklını kullanan bulur gerçeği !

0|1
    1|1
  • Inanırım

Inanırım

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • Tartısma konusunun olmasına çok şaşırdım..Tabiki inanıyorum..Yalnızca tek olan O'dur...Ona inamayanların vay haline...O hepimizi zerrelerimize kadar inananlardan eylesin...

0|0
    1|0
  • inanıyorum ebette

0|0
    0|0
  • İnanırım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• suphesız; yerı gogu yoktan var eden allahtır...

6|3
    1|1
  • Kün fe yekun ol demesi ile herşey olur, hani dünyanın oluşumuna ateist beyinsizler birden öylesine oldu diyorlar ya, bende diyorum ki 1 saniyenin yanına 42 tane sıfırı koy kaç ediyor 1 üzeri 42 anında olmuş bütün dünyadaki fizikçiler tarafından açıklandı yoktan değil bir Büyük Kudret tarafından sonuna kadar inanıyorum şükür de ediyorum benin inan bir aile tarafından dünyaya getirdiği için...

3|0
    1|2
    • atesitler kendini hemen belirtmiş yazık gideceğen yer hakkında sana birkaç kelam ediyim, ebedi cehennem, cehennemin en sonunda kendine yer edineceksin ve sana sorduğunda neden inanmadın diye cevap verirsin darwin yahudisinden örnek ver tamam mı? 1 dk beni geri dünyaya geri gönderde sana dua ediyim adını anayım diyeceksin ama iş işten geçmiş olacak. Kuran-ı KERİM son kitap ve dünyanın sonuna kadar duracak bir harfi bile değişmeden senin gibilerin ne olacacğı açık ve seçik. :(

• inanmayanlara acıyanlardanım

3|3
    1|3
  • Ateistim .

2|2
    2|5
  • inanıyorum

1|1
    1|1
  • yok hacı :/

0|0
    0|0
  • inanıyoruzda abi inanmayan neyine inanmiyor ben ateistleri anlamıyorum ulan bunca şey nasıl oluştu sen aldıgın havayı nasıl alıyorsun dünya niye var herşeyin cevabi belli sen hala inanmiyorum diyorsun inanmamaya devam etsin bakalm kabir azabında yavas yavas inandirmaya başlarlar

0|0
    1|1
  • Hergün allah sorusu ya bezdim mk

0|0
    4|1
  • Yanlış yere oy verdik inanıyoruz çok şükür gereğini yerine getirecek kadar içten.

0|0
    0|0
  • Deizm de bir seçenek olmalıydı...

1|0
    2|0
    • Haklısın ama deistler de tanrinin varligina da inandiklari icin onlari inananlar sinifina sokuyorum

• inanmayanın olmadıgına inanıyorum

0|1
    1|2
Yükleniyor...