Bir gün ağzımı açıp yumucam gözümü gorecekler

Mezunum denemelerde siniftakilerden yüksek yapıyorum diye sınıfın inegi durumundayim.Bu ne sacmaliktir onlar bende çok önce başladılar ben 1 aydır yeni başlıyorum ama ondeyim diye inek olayım gece yarilarina kadar çalışanlar onlar özel ders alanlar onlar ama calistiklari gozlerine gözükmüyor insanların kapasiteleri temelleri farklıdır tamam da herkes kendine baksın yeter artık! Haksız mıyım

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım mezunsan belli bir olgunlukta olman iyi olur, yaşından ötürü. Yani bunu benim 9 yaşındaki kuzenim takardı kafasına. Bana inek diyorlar diye ağlardı. Ama bizler böyle düşünmemeliyiz, değil mi..

1|0
    0|0
    • İnek olsam desinler ama asıl inek onlarken benmisim gibi davranmaları

• Haklısın, göreceli dert diye bir şey vardır. Demek bu canını sıkmış senin. İnsanların ağzı torba değil, büzemiyorsun maalesef.. Uygun bir üslupla rahatsızlığını dile getir derim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• Geniş düşüneceksin bu konuyu.

Kısaca olgunluk yönünden düşünürsek yarın diyecekleri şu zaten ;- Lan alay ettik o kadar ama bak nerelere kadar geldi, biz de ot gibi yaşayalım anasını satim.

Şu an ki laflar gelir geçer yani, senin göz ardı etmelisin. Kaç arkadaşım oldu bu tür şeyler yüzünden dersini aksatıp sonradan ileride başarı yakalamış olan öğrencilere imrenen..

Bugünü değil yarını düşün, bugün biticek, yarın daha iyi olabilir ;)

cut.

0|0
    0|0
  • kıskanclar umursama. devam et. canın sıkıldıkca gel soru sor.

0|0
    0|0
  • ya bırak sen onları haklısın ne derlerse desinler sanane kurs bitince görecekmisin bir daha belkide müdürleri olacaksın :)

1|0
    0|0
  • Haklısın kardeşim...

0|0
    0|0
  • haklısın . her zaman çalışkan kişileri , lider olan , başarılı kişileri çekememiştir bencilliğin sınırında ki insanlar bu hep böyle ne yazık ki

0|0
    0|0
  • bırak desinler sen bugun inek ol onlar yarın

0|0
    0|0
  • buna emin ol o gün gelmiyecek

0|0
    0|0
  • haklı veya haksız oldugunu biz bilemeyiz

0|0
    0|0
  • sen niye kafana takıp kendini sinrlendiriyon ver cevabını gitsin alla alla