Arkadaşlar Bu Nasıl Bir Kavga?

Önce 3 bakanın oğlunu alıp operasyonlara başladılar. Yolsuzluklar, rüşvetler, ihaleler...

Daha sonra Akp tüm hızıyla polis ve savcıları bir bir değiştirdi.

Derken 2. dalga yapılmak istendi ama bunu bütün kamuoyuna duyurdular, operasyonu engellediler.

Derken 3. dalgayı yapmayı planlamışlar da, Akp de bize bunu bildirmiş ve yine bütün savcı, polislerin yerlerini değiştirdi.

Sonuçta Akp kaybetmedi ve üstüne üstlük mağdur oldu!

Cemaat yargı bende diyor fakat 1 tane bile yargılama yapamadı!

Hatırlayın ergenekon oyununda ne cezalar verildiğini.

Ve şu an önümüzde önemli bir seçim süreci var, herkes için önemli.

Ben bu yapılanların büyük bir oyun olduğunu düşünüyorum, Türk milletini resmen ahmak yerine koydu bunlar.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
link okumanızn tavsiye ediyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Söylenecek çok şey var aslında ama anlayacak kaç kişi olur şüpheli.

İnsanlar ayakkbı kutularını , paraları , kasaları bir yana bırakmış , bunlar paralel yapılanma , cemaat dış güçler diyor.

Tamam olabilir ama bu yolsuzluk gerçeğini değiştirmiyor.

Daha dün altına zırhlı araç verilen savcı şimdi oldu hedef tahtası .Daha dün ergenekon balyoz diyerek askerler içerialınırken "Türkiye bağırsaklarını temizliyor, ben bu davanın savcısıyım diyenler "şimdiler de kumpas diyor.

Kumpas namlu size dönünce mi aklınıza geldi.

Aranmaya çalışılan bir tır vardı .Önce Türkmenlere yardım dendi Türkmenler bize yardım falan gelmedi dedi.Devlet sırrı taşıyor dendi. Peki kozmik oda aranırken , devletin en mahrem bilgileri ortalığa saçılırken nerdeydiniz .

Ama haklılar, karşıların da adam gibi muhalefet ,vatansever yok. Olanlar da saçma sapan nedenlerle içeri alındı .

8 mayısta tutuklanan birinin isminin karıştığı belge 18 mayıs tarihli çıkıyor

Bir iş adamı mayısta tutuklanıyor evinde ele geçirilen cd de eylül tarihli belge çıkıyor .

Bunun gibi neleri , avukatlar basbas bağırıyor ama duyan var mı yok.

Şimdi kendileri ortalığı yıkıyor .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• cematte, chp de, mhp de çöpe gitsin. İyi olan yani AKP yine kazanacak

1|0
    0|3
  • Her türlü pisliği birlikte yaptılar,şimdi birbirleriyle pay yüzünden anlaşamayınca ortalığa döküyorlar bütün herşeyi,tıpkı iki arkadaşın birbirini satması gibi :) Çürükleri temizlemişler güya,hepsi çürük.Ali ağaoğluna büyük patrondan izin aldım diyen bakan kimi kastetmiş onu açıklasınlar önce.

0|0
    1|0
  • Tayyip iki allah der bu mal insanlar tekrar oy verir.

0|1
    1|0
  • din ve devlet islerini karistirmak kısa net cevap

0|0
    0|0
Yükleniyor...