Soru sorup da,aldığı cevaplar karşısında engelleyen insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Genellikle spor sorularında böyle durumlarla daha çok karşılaşıyor. Heleki fenerli arkadaşlar cevaplar karşısında yediremiyince engelliyolar.Cevabınıza yazıp hemen engelliyolar korkaklıktan başka nedir bu.? Bide bazıları okadar yüzsüzkü yediremeyince demogoji yapıyorsunuz diyor ve ardından engelliyor peki bu arkadaşın yaptığı nedir. ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İşte beni engelleyen biriside orda. Son olarak yazı yazmış kızlardan. Geçenlerde soru sordu Spor hakkında. Bende cevap verdim. Cevabıma bakacak olursak hiç sakıncalı/Kaba bir davranışta bulunmadım. Bundan eminim yani. O bayan üyemizde cevabı yediremeyip engelledi.

Ve son sözü ''Beynin yok'' zaten ile bitti.

Gel gelelim cevaba anlamadığım nokta şu, madem eleştirilere açık değiller, madem eleştirileri kaldıramıyorlar, cevapları yediremiyorlar ne diye soru soruyorlar ki ? Soru sorarken insanların düşünmesi lazım. Fanatik fenerbahçeliyim ve futbol yüzünden insanlara saygısız davranacak kadar olmadım mesela.

Ha, şunuda unutmayayım beni engelleyen üyeler sesleniyorum, gizliden sorup sizleri bozduysam o ayrı engellemekte haklısınız. Öpücükler.

2|2
    1|0
    • Eğerki o cevabıma bakarsan benimde ona verdiği üslupla cevap verdim.Arkadaş son cümlesinde altta kalınca demogoji yaprsınız diyip engelledi bana cevap hakkı vermedi çünkü biliyor cevaplarımla onu oraya gömmeye devam edecem ama arkadaş öyle korkmuşki engelledi hemen.

Sonuna kadar katılıyorum söylediklerinde. Ben gizliden birşeyde sormuyorum sonuçta herşey ortada arkadaşı engellemedimde birazcık yürekliyse gelir yazar diye ama nerde onda o yürek.

• İnsanlık öleli çok oldu ama malesef biz yeni yeni anlıyoruz bunu.

Neyse iyi akşamlar sağolun cevabınız için.

• İyi akşamlar.

• Takma bosver seviyeleri düşük

0|1
    0|0
    • Çok güzel söyledin işte seviyeleri düşük bizim seviyemizde olmadıkları için hep bizle uğraşıyolar cevabını alıyolar sonra ağlayıp analarının dizinin dibine gidiyolar.

• Gizliler yapınca sinir oluyorum. Ben onu engelleyemiyorum o yazıyo kafasına göre cevap veremiyorum

1|3
    0|0
  • Bendiss, bırak lütfen.

Uğraşmaya değmez.

1|2
    1|0
    • Ya bunlarla uğraşmam bile bunlar gereksiz insanlar ama kendilerini yediremeyipte engelleyenlere sinir oluyorum nedense şikeci fenevbahçeli çoğu en acı tarafıda bu yaraları var diye gocunuyolar.

• Tabii, elbette seni anlıyorum.

Parmaklarını yormaya değmez.

• Doğru söylüyorsn renktaş.

• Şimdiye kadar kimseyi engellemedim,kimsenin de engelediğini görmedim ..

Dediğin gibi yapanlar soru sorup cevap almak için değil de,düşüncelerinin onayını almak için sormuş olanlar..

0|1
    0|0
    • Açıkcası bende kimseyi engellemedim.O linkteki kişiyide engellemedim çünkü engelleme gereği duymam ama bazıları yediremiyince engelliyor.

• Bence umruna takmamalısın..:)

• Yok ama kaçtır böyle oluyor yediremiyince engelliyolar eğerki böyle altta kalıp ezik duruma düşüp engellicekse niye soru soruyolar onu merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşverr herkes kafasına göre takılıyor dostum bazılarına öneride bulunuyorsun hakaret edip engelliyor yorum yazamıyorsun sanki susmuş gibi gözüküyor :)

0|1
    0|0
    • Başkan paylaştığım linkteki gibi ben arkadaş gerektiği gibi cevap veriyorum hakaret yok birşey yok ama arkadaş yediremiyince engelliyor ve yazdığına bakarmısın en son alta kalınca demogoji yapıp susarsın yazmış cevap vermemide engellemiş uyanık ya :)

• Hangi birine laf yetiştiriceksin ki.. Karaktersiz dolu dostum :)

• Oda doğru kardeşim :)

• Siyaset konularında küfür edenlere aynı şekilde cevap verip engelliyorum.Bazıları var ama küfür etmediğim halde engel atıyor.İyi oluyor aslında gereksiz insanları çıkarıyoruz böylece.

0|1
    0|0
    • Kardeşim hakaret ederse karşı taraf engellersin ama yediremedin diye engellemek ne anlama geliyor bilirsin. Karşı tarafın kişiliğine laf eden yorumda bulunursan engeller ve şikayet edersin o soruda bakarsan benm cevabımda böyle birşey yok.

• Sonra çıkarırsın gizliden veya baktın üslubu bozuk direk sen at engeli çünkü sanal alem boş boş konuşuyorlar.

• Ben engellemiyorm mileti malesef sonra bak beni engelledi diye ağlıyolar.

Yükleniyor...