Galatasaray - Chelse vs TrabzonSpor - Juventus

arkadaslar biliyorsunuz subat 19 ve subat 27 tarihleri arasinda TÜRK TEMIZ formali takimlarimizin avrupa maclari vardir.

Ben aslen trabzonluyum trabzonsporluyum fakat İstanbul'da kaliyorum. Bu sayfadan arkadaslarla hep birlikte hareket edip GS Chelsea macina hep beraber gidebilirz diye düsünyrm bunun icin de bir organizasyon yapalim diyorum.. Ayni seklide trabzonsporun maci icinde yapalim diyorum fakat ucak,bilet o biraz daha zor olur ben bir trabzonsporlu olarak GSye sonuna kadar destekliyorum... ve orada olmak isterim...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz mi?! Sen inanarak mı yazdın o temiz kelimesini, 6alatasaraymıymış temiz, ha haayyy gülim bari :D 1996-2000 seneleri arasında ne kadar da temiz şampiyon oldular değil mi?!Hakan şükür 50! penaltının (beleşten verilen) 25'ini atabilerek! gol kralı olduğu, Arif Erdem'in ceza sahasına havuza dalar gibi girdiği şampiyonluklar!?

Chelsea 6alatasaray'a kaç atacak bakalım?!

1|0
    1|1
    • kardesim zaten sikeyi cikaran fatih terimdir, lakin 2012 yanlis hatirlamiyorsam ordan itibaren dinlemeye alinan konusmalardan dolayi ben böyle birsey yazdim... avrupa yasagi kalkti ama kardes

Kızlar Ne Diyor 3

• Teşekkür etmemiz gerek darısı tüm isteyen Galatasaray taraftarına

0|0
    0|0
  • Daha chelsea ismini doğru yazamıyosun bir yürü git bnce

0|1
    0|1
    • klavyeden dolayı öyle yazdım. zorunuza gidiyosa cevap vermeyn

• Şöyle söyleyim Benim senden çok futbol bilgim vardır

• Siz ne biçim insansnız asıl bana teşekkür etmeniz lazım sizi büyük bir yanlıştan döndürdüm ve batağa saplanmanızı engelledim bu iyi bşr ders olsun size

• Şikeciler ligde oynar

Temizler Avrupa'da oynar

Takım kalite farkı :)

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• link ALLAHım GOOOOOLLLLL kar hakem juventus hiç bişey fark etmez orası avrupa orda kirli takımlara yer yok umarım iki temiz takımımız avrupada tekrar başarılı olup tekrar tur atlar

0|0
    0|0
  • 1987 malatyasporlu futbolcuların dogan ve şahin arabaları,2010-11 sadri şenerin avrupaya çıkma yasagı der giderim.

1|1
    0|1
  • Beşiktaş'ımın 2 tane şampiyonluğunu çalan Galatasaray mı temiz hey Alahım yaa.

1|1
    1|0
  • TÜRK TEMİZ' den sonrasını gülmekten okuyamadım biri rum pontus biri fransız :))))) neresi Türk

1|0
    0|1
  • adamsın adam :D bende trabzonluyum ve trabzonsporluyum dediğine kesinlikle katılıyorum.trabzonlu gençler galatasarya destek vermeli ve ultrAslanlarda trabzonspora destek vermeli .çünkü biz ne kadar takımımızın taraftarı olsak da ortak olduğumuz bir özellik var o da TÜRK olmamız .Birbirimizi destekleyelim de şu Avrupa bir taraftar görsün :))

0|0
    1|1
    • Formami giyecegum, arkasuna da habuni yazacagum :

"Uefa fenere 61 parman":)

TTArenada olmayi istiyorum bakalim nasip olacak mi:) Bizim taraftar biraz sikintili hemen protestoya basliyorlar bir * sart :)

• seve seve gelecekler s*ke s*ke dönecekler avni aker onların mezarı olcak :D bide gelmez o oğlanlar yemez yani dayak yiyeceklerini biliyolar :D

• illa o yönetici tayfasindan birileri o stada adimini atacak.. bizim baskanda destek verecek...:)

Yükleniyor...