Hoşlandığını o da söyledi ama...

Hoşlandığım bir kız var.Tanışalı 4 ay oldu ve ben ilk 1 ay içinde ondan hoşlandığımı söyledim.Tabi onunda benden hoşlandığını bildiğim için söyledim fakat üniversite sınavına gireceğimiz için sevgili istemiyorum dedi arkadaş olarak kalalım falan filan derken 3 aydır da arada tartışma yaşasakta gayet iyi devam ettiriyoruz.Bugün ufak bir tartışma yaşadık.Sınavdaydık benden 15-20 dk önce falan çıktı,beni çıkışta bekler diye beni bekle falan demedim.ÇÜnkü hergün çıkışta beraber gidiyoruz evine kadar bırakıyorum.Neyse bende 10 dk sonra çıktım sınavdan baktım yok bulamıyorum,aradım nerdesin çıktın mı evet çıktım dedi iyi görüşürüz dedim kapattım telefonu.Sonra bir mesaj çekti.Yanlış anlama beklicektim ama sınavım kötü geçti moralim bozuldu senin de canını sıkmayayım diye beklemedim diye mesaj attı.Ben de önemli değil biz zaten neyiz ki seninle bana hesap vermek zorunda değilsin dedim.Sonra saçmalama sinir etme beni.tamam söylicem artık içimde kalmasın SANA KARŞI HİÇ BİRŞEY HİSSETMİYORUM DESEM YALAN OLUR AMA ÇOK BÜYÜK BİRŞEY DE HİSSETMİYORUM.Sınavdan sonra ne olur orasını bilemem diye mesaj attı.

Bende hoşlanıyorum ama onun dediği gibi çok büyük birşey de hissetmiyorum.Şimdi ben ne yapacağım eskisi gibi devam mı edeyim ? Ne yapmalıyım ? İkimizde duygularımızı biliyoruz artık.

Çok garip bir durumdayım şimdi çünkü ilk defa bir kız üstü kapalı bir sözle de olsa söyledi sayılır.Sizden yardımlarınızı bekliyorum uzun oldu ama okursanız cevaplarsanız teşekkür ederim.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bencee elde et lafini yedir ugras onunla bak nasil hosuna gider:/

0|0
    0|0
    • daha fazla mı üstüne düşeyim diyorsun ?

• Evet zaten hoslandiginida soylemissin buna cesaretin var koseye SIKISTIR arkasindan git alissin sonra kendini uzak tut hic gorunme ortalikta sonrada olucagina bak senden hoslanmis olucaktir

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak kardo yaşın daha genç, düşün sen Ankara kazandın o Istanbul Ne olacak sonra hoop hawk mesafe işin Sonu bitiş, Sonuçta üni erken senin için, wander kazan okulunu sonra zaten çıkar karşına.

0|0
    0|0
    • Zaten o da bundan dolayı sevgili olmamızı istemiyor.Zaman gösterecek ama işte ikimizde birşeyler hissediyorken birbirimize karşı...

• Aklın yolu bir aşkı sevgiyi uzaklık bitirir. Hem daha yaşın kaç öyle 5 sene çık sonra evlen yemio. Tamda askerliğinin ortasında bitiverir gt gibi kalırsınn. ifrit olursun. Boş iş bu yaşta ciddi ilişki. Zaten aşkın ömrü 3 yıl taş çatlasa oda. Sonrasıda sevgi ve saygı. Neleri çıkacak daha önüne tam arı yaşındasın. Boşkoy okuluna odaklan

Yükleniyor...