Özel günleri,kandilleri neden kutlarsınız hayatınızdan çıkardığınız kişinin ?

Arkadaş ortamında tanışmıştık.Bir ay kadar konuştuk derken ailelerimiz uyuşmadı yaşam tarzımızda uyuşmadığı için kendisi ilişki konusunda kendine güvenemediği için araya mesafe koydu bende veda ettim ..vede edemiyoruz veda ettiğime inanmadığını söyledi ama 4 haftadır konuşmuyorduk derken kandil bahanesi ile 'Eylül ,hayırlı kandiller..' yazmış bana bende tesadf bir saat sonra gördüm 'teşekkür ederim seninde kandilin mübarek olsun yazdım'

anlam veremedim neden devamını getirmedi amacı ne yoksa öylesine atılmış bir mesj mıydı?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kandil kutlamam. Hayatımda olmayan insanlarınkini nasıl kutlayayım ki ?

0|0
    0|0
    • bende anlam veremedim veda ettm 4 hafta konusmadk snra bana kandil mesajı attı bzzat ismimle ve sonuna da .. kymuş sizce amacı ne

Erkekler Ne Diyor 1

• gitmişin dikkatsiz özensiz adamı sevgili yapmışsın asdaf bu da toplu mesajla sallıyor sana habire ahah amma saçmaymış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç adetim değildir inan :D Ama eski sevgilimle bir ayrılık sonrası barışmamızda şöyle bir diyalog geçmişti barıştık bana direk bayramda neden yazmadın dedi? Şaşırdım onada aynen adetim değil eskiydin o zaman dedim.Madem senin huyun yazarsın sen neden yazmadın beni es geçtin dediğimdede eh büyük olan benim demişti az cambaz değildi bende öyle olduğumdan bir ipin üstünde duramadık ve yine ayrıldık..

0|0
    0|0
    • o halde bir nevi hatırlatmaya çalıştı kendini

• barıştıktan sonra sormuştu merak etti heralde lafın özü benim saftani eski sevgilimde dahil bu kandili bayramı doğum günlerini fırsat biliyorlar barışmak için bence fazla gereksiz hiç yapmam yapmadım.Ayrıldımmı arkadaş bitti bir adım atmak istiyorsan erkek olup cesaret edip yazıcan bekle babam bekle özel günler gelsinde bir toplu mesaj çekeyim ayağı durumları komik..

Yükleniyor...